Plecak Pit Bull CENA: 239 zł (Facebook.com/PitBullWestCoast)

Wyruszając na codzienne boje, warto być przygotowanym. W tym plecaku pomieścisz wszystko, czego potrzebujesz. A nawet i więcej. Jego największy sekret? Dodatkowa, rozkładana i wentylowana komora na ciuchy po treningu albo ręcznik po basenie. Gotowy do drogi? Ruszamy.

1. Green Up Power Plus CENA: 3,79 zł

Jeśli czujesz, że do optymalnej formy trochę ci brakuje - sięgnij po najmocniejszą rzecz na rynku. Energetyk, który da ci potężnego kopa dzięki temu, że ma 50 proc. więcej kofeiny niż inne tego typu napoje. Tak pozytywnie naładowany będziesz miał siły na cały dzień.

2. Szampan w płaszczu CENA: 180 zł (okrycie z Czerwonamaszyna.pl)

Chcesz zaskoczyć kobietę? W najmniej oczywistej sytuacji zaproponuj jej zimnego szampana. A potem wyj-mij go z plecaka. Idealną temperaturę zachowa dzięki specjalnemu okryciu z żelem chłodzącym. Bez obawy, na was zadziała dokładnie odwrotnie!

3. Paralizator, ZAP Light Extreme CENA: 380 zł

Tak naprawdę nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał zostać bohaterem. A idąc ze swoją wybranką nocą ciemną ulicą - musisz być gotowy na wszystko. Pamiętaj: to ty odpowiadasz za jej bezpieczeństwo, tak samo jak za swoje. Pomoże ci w tym ZAP Light Extreme, który razi milionem woltów. A przy okazji to latarka. Też przydatna.

4. Prezerwatywy CENA: 11,50 zł

Kiedy już pokonasz wszystkie przeciwności losu, czekają na ciebie - jako na zwycięzcę - nagrody, trofea i przyjemności. Żeby nie zepsuć sobie wieczoru nerwowymi poszukiwaniami stacji benzynowej albo apteki - miej po prostu zawsze przy sobie pudełko prezerwatyw.

5. GPS Garmin Fenix CENA: 1684 zł

Skoro ruszasz w drogę po sławę i chwałę, niezbędny ci będzie dobry drogo- wskaz, który nie pozwoli zagubić się w miejskiej dżungli. Ot, choćby ten sportowy zegarek z mapą topograficzną. Oczywiście nie musisz go zakładać do pracy, nie zależy ci przecież na wizerunku gadżeciarza. Ale powinieneś mieć go zawsze pod ręką.

6. Krem pod oczy, Dr Brandt CENA: 199 zł (Sephora)

To co, że większość twoich kumpli uznałaby to za niemęskie. Ty masz wyglądać świetnie: zero worów pod oczami, zero zmęczenia. Dlatego po długiej nocy powinieneś zastosować krem pod oczy. Nie mówimy, że musisz go nakładać w miejscu publicznym. Stosowany dyskretnie daje te same efekty.

7. Golarka Philips z serii 9000 CENA: OK. 1500 zł

Może to banał, ale tak jak po upojnej nocy przychodzi dzień, tak i nie samymi przyjemnościami możesz żyć. Bo następnego dnia musisz iść do pracy. I musisz wyglądać świetnie. Zadbany zarost to podstawa. Pomoże ci w tym maszynka do golenia na sucho i mokro.

8. Sony Play Station Vista CENA: 890 zł

Całe dni masz dokładnie zaplanowane. Jesteś zapracowany. Kto jednak powiedział, że nie znajdziesz czasu na chwilę rozrywki? A że w każdym prawdziwym facecie siedzi gdzieś w środku mały chłopiec - co ci zaszkodzi, jeśli popykasz sobie trochę w ulubioną strzelankę między ważnymi spotkaniami?

źródło: Okazje.info