Wszędobuwie
Twoja chęć aktywnego życia jest znacznie większa niż szafka na buty? W cenie jednej pary tropiców (bo tak produkt zwą) dostajesz modne trampki na miasto, wygodne sneakersy do uprawiania sportu, wytrzymałe obuwie na górskie szlaki, a także buty do wody (użyte materiały bardzo szybko schną). Oznacza to, że wychodząc z domu, nie musisz z góry wiedzieć, jaka przygoda cię czeka – twoje buty będą gotowe na każdą… No, może poza balem w pałacu Buckingham.
Cena: 260 zł

FinalStrawFinalStraw mat. promocyjne

Ekossanie
Plastikowe słomki są nierecyklingowalne, nie rozkładają się i przenoszone przez wiatr zaśmiecają morza, zagrażając zdrowiu ciekawskich żyjątek wodnych. Ssą więc poważnie. Wojnę postanowili wypowiedzieć im twórcy FinalStraw – stalowej, składanej słomki wielorazowego użytku. Biorąc pod uwagę, że ich koncept uzbierał ponad milion dolarów w ramach crowdfundingu, idee ekologiczne chyba mają się dobrze. Albo po prostu bardzo lubimy pić przez słomkę.
Cena: 70 zł

InfentoInfento mat. promocyjne

Rodzinny warsztat
Jeśli pomyślałeś kiedyś, że byłoby super, gdyby z klocków Lego dało się budować pełnowymiarowe działające pojazdy, to zrobiłeś dokładnie to samo co twórcy Infento. Modułowy system, w ramach którego możesz stworzyć 32 różne bryki dla dzieci od 0 do 14 lat. To jak rower, który rośnie razem z dzieckiem i zmienia się wraz z jego zachciankami w np. hulajnogę, gokarta lub skuter o napędzie elektrycznym. Możliwości jest mnóstwo, tak samo jak osób, które pokochały tę ideę – Infento zebrało potrzebne fundusze na Kickstarterze w mniej niż godzinę!
Cena: 3500 zł