Łoże nowej ery
Z projektorem i ekranem, z wi-fi i głośnikami. Z dziwnymi czujnikami. Z kosmosu. Druga generacja kontrolowanego za pomocą głosu smartłoża włoskiej (si!) firmy Hi-Interiors pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku. HiBed rano inteligentnie obudzi (łagodnymi dźwiękami lub wiadomościami), nocą oświetli drogę. Zmierzy ("jakość" snu i powietrza, natężenie dźwięku otoczenia, temperaturę), zabawi (stacja multimedialna z wejściami audio-wideo, także na konsolę, jeśli wolisz liczyć trupy zamiast baranów). Ma stolik-podstawkę. Nie zapomniano o niczym, czego potrzeba do spokojnego snu. Poza ceną, która spędzi go z powiek nawet zmęczonemu milionerowi. Zwłaszcza że musi dokupić materac. Ale nie martw się, że cię nie stać. HiBed i tak nie zmieś-ci się do mieszkania. To konstrukcja typu kapsuła (kosmiczna?), zajmuje sporo miejsca i nie składa się jak sofa. Bez sensu.
Cena: ok. 70 tys. zł

One World FutbolOne World Futbol mat. promocyjne

Hardball
One World Futbol nie ma kultowego dizajnu, najwyższej jakości zgrzewanej termicznie powłoki ani czipu NFC, jak oficjalna futbolówka mistrzostw świata. Nie ma też jednak możliwości, że pęknie, jak zdarzało się piłce Adidasa na mundialu (nawet dwa razy podczas meczu!). Wykonana ze specjalnej pianki, jest praktycznie niezniszczalna. Nigdy nie zejdzie z niej powietrze, wytrzyma nadzianie na drut kolczasty, rozjechanie przez samochód, zderzenie z turlającym się Neymarem, a nawet mecze reprezentacji Polski. Producent działa ćwierćcharytatywnie. Podarował już milion sztuk.
Cena: 150 zł

GoSun GrillGoSun Grill mat. promocyjne

Słoneczny grill
Na ostatnie chwile odzyskanej na początku listopada ciepłej jesieni. Piecz, gotuj lub smaż, wykorzystując tylko i wyłącznie energię słoneczną. Po takim lecie, jakie mieliśmy w tym roku, każdy wie, jak czują się składniki umieszczone w cylindrycznym wnętrzu GoSun Grill. Różnice są dwie: inaczej niż twoja skóra, potrawy szykowane w ten sposób się nie przypalą, a niewielki piekarnik jest znacznie bardziej mobilny niż zmęczony upałami człowiek.
Cena: 2600 zł