Kawiacja
W te poranki, kiedy marzy ci się kawa mocna jak paliwo rakietowe, docenisz obietnicę ekspresu Aviatore Veloce. Choć nie ma rozmiarów prawdziwego silnika, jest jego wiernym odwzorowaniem w skali 1:4, wykonanym (w johannesburskim studiu przez dizajnera o włoskich korzeniach) z lotniczych stopów aluminium oraz stali. Jeśli nie jesteś kawoszem, możesz to odlotowe urządzenie wykorzystać do parzenia herbaty. Na stronie firmy grzeją się też ekspresy inspirowane silnikami F1. Nie daj się uziemić nawet najbardziej perfidnemu poniedziałkowi (choć jeśli stać cię na taki gadżet, i tak masz lepsze poniedziałki niż my).
Cena: ok. 55 tys. zł

Tesla SurfboardTesla Surfboard mat. promocyjne

Tesla na fali
Elon Musk i Tesla mają ostatnio kiepską passę, ale ich niemal magiczna otoczka nie przestaje działać. Świadczy o tym choćby fakt, że gdy wypuścili limitowaną edycję deski surfingowej, wszystkie 200 nietanich sztuk sprzedali w dobę (część z nich pojawiła się potem na eBayu). Tesla Surfboard wykonana jest z włókna węglowego i zaprojektowana została tak, by bez problemu można było przewozić ją teslami S, X i 3… Jedno jest pewne: nie można polecieć nią w kosmos. I drugie: produkt zniknął ze sklepu Testli. Teraz już tylko dwa razy drożej na Ebayu.
Cena: 9500 zł (już tylko na aukcjach)

ConkerConker mat. promocyjne

Kula domowa
Każdy chce mieszkać jak wyższe sfery, ale czy ktoś chce mieszkać w sferze? Twórcy kapsuły mieszkalnej o nazwie Conker zakładają, że tak. Nabywcom gwarantują ciepło, suchość i jednodniowy montaż w prawie dowolnym miejscu. Kula ma średnicę 4 m, a skryta w niej podłoga ma powierzchnię 10 m2, czyli nada się na dodatkową sypialnię, gabinet czy salę zabaw kosmicznych.
Cena: 100 tys. zł