Lego u Tiffany'ego
urok luksusowych produktów polega na tym, że zazwyczaj nie mają sensu – no bo po co komu zestaw 10 klocków wykonanych ze srebra wysokiej próby i orzecha amerykańskiego? Z takiej liczby elementów zbudujesz co najwyżej przycisk do papieru. Posiadanie Sterling Silver Building Blocks od Tiffany & Co. jest więc głównie przypomnieniem, że masz już wszystko. Choć jeśli nadepniesz na jeden z klocków, to przypomnisz sobie też, co to ból.
Cena: 6200 zł

Post-It Extreme NotesPost-It Extreme Notes fot. materiały promocyjne

Memo twardziela
Życie twardziela składa się głównie z kopania tyłków, dbania o niechlujny, ale estetyczny zarost, robienia pompek na jednej ręce i nie odwracania się, gdy za plecami coś wybucha, ale czasem nawet taki „bad-ass” musi sobie coś zapisać (np. „Nie zapomnij odkazić rany rozgrzanym do czerwoności ostrzem noża”). Sięga wtedy po Post-It Extreme Notes. Wykonano je z wytrzymałego papieru i bardzo mocnego kleju, dzięki czemu niestraszna im wilgoć, zmiany temperatury i nierówne powierzchnie. Wybuchy za plecami pewnie też.
Cena: 20 zł

Zanco Smart-PenZanco Smart-Pen fot. materiały promocyjne

Smartpatyczak
Wygląda jak termometr z kalkulatorem, ale to combo całkiem przydatnych funkcji. Przede wszystkim jest być może najchudszym telefonem komórkowym jaki istnieje (możesz włożyć kartę SIM, lub sparować ze smartfonem), który zrobi zdjęcie lub nagra wideo i posłuży za przenośny odtwarzacz muzyki, dyktafon, rysik do ekranów dotykowych oraz… wskaźnik laserowy. Wysublimowania na liście opcji nie ma, ale praktyczność to też cenna cnota.
Cena: 200 zł