Kołdra obciążeniowa: Gravity Blanket
Cena: od 600 zł
Nie dość, że droga, to obciążeniowa? Taka kołdra waży 10% tego ile ty i dzięki przyjemnemu, równomiernemu naciskowi redukuje stres. W poszwie wersja zimowa, latem ją zdejmujesz. Krajowa dystrybucja, ułatwiony dostęp.

Reverie Dream Supreme II HybridReverie Dream Supreme II Hybrid fot. materiały prasowe

Łóżko: Reverie Dream Supreme II Hybrid
Cena: od 14 000 zł
Sprężyny piankowe – puzzle twardy / średni / miękki ułożysz dowolnie, łatwo przestawiając klocki w materacu. Programowalna podświetlana baza, liczne opcje masażu, sterowanie za pomocą telefonu.

Eightsleep PodEightsleep Pod fot. materiały prasowe

Łóżko: Eightsleep Pod
Cena: od 8,5 tys. zł
Podobno najlepszy materac na planecie. Indywidualne podgrzewanie strony lewej i prawej. Eightsleep Pod może ją sam dopasować (od 12 do 46°C), korzystając ze statystyk snu, który oczywiście „mierzy”. Pianka typu „memory foam”.


ChiliPad Sleep SystemChiliPad Sleep System fot. materiały prasowe

Ogrzewacz-oziębiacz: ChiliPad Sleep System
Cena: od 1000 zł
Mata grzejąca (do 46°C) i chłodząca (do 18°C) za pomocą cieczy. Taki lepszy termofor. Leżysz na tym, nie pod tym. Maszyna stoi obok.

KushionKushion fot. materiały prasowe

Poduszka: Kushion
Cena: 760 zł
Poduszkogłośnik Bluetooth. To nie zabawka, dźwięk jest wysokiej jakości. Łatwo wyobrazić sobie, jak wykorzystać Kushion do lekkiego dowcipu, budząc nad ranem ukochaną dźwiękami pierwszego krążka Dark Throne.

Apple Beddit 3.5Apple Beddit 3.5 fot. materiały prasowe

Miernik snu: Apple Beddit 3.5
Cena: 700 zł
Ile wart jest twój sen? Bo jego miernik nawet 700 zł. Ten długi, ale cieniutki (2 mm) pasek wkładasz pod materac, by zbierał dane. Firmę kupiło Apple, więc współpracuje tylko z iPhone'em. Dostępne w kraju.

 

Bose SleepbudsBose Sleepbuds fot. materiały prasowe

Zatyczki grające: Bose Sleepbuds
Cena: 950 zł
To nie słuchawki, to „zatyczki maskujące hałas”. Odtwarzają zapisane w pamięci urządzenia dźwięki zagłuszające „niepożądane nocne hałasy”. Mają sens, jeśli żona chrapie, a ty umiesz spać w zatyczkach. Polska dystrybucja.

PulsePulse fot. materiały prasowe

Masażer: Pulse
Cena: 750 zł
Wygląda i brzmi groźnie. I rzeczywiście – to jest wibrator. Ale zarazem produkt medyczny, ogrzewający i nawilżający leczniczym olejkiem lub lubrykantem (cztery naboje w komplecie; potem kupujesz sześciopak za 115 zł). Do stóp, szyi, no i gdzieś pośrodku.

 

Ario ConnectedArio Connected fot. materiały prasowe

Lampa: Ario Connected
Cena: 1150 zł
Smartlampa, która podbiła Kickstartera. W momencie pisania artykułu użytkownicy skarżą się jednak, że aplikacja przestała działać, więc zgugluj temat przed zakupem.

Philips SomneoPhilips Somneo fot. materiały prasowe

Lampa: Philips Somneo
Cena: 650 zł
Symuluje wschód i zachód słońca, gra relaksacyjnie i podobnie jak Zenergy (obok) pomaga ćwiczyć oddech. Drogo, no ale to Philips.
 

Zenergy Dream MiniZenergy Dream Mini fot. materiały prasowe

Lampa: Zenergy Dream Mini
Cena: 230 zł
Głośnikolampa usypiająco-budząca. Serwuje łagodne dźwięki i „programy świetlne”. To „maszyna terapeutyczna”, jest nawet trening oddychania.

Witti NottiWitti Notti fot. materiały prasowe

Lampa: Witti Notti
Cena: 115 zł
Elegancki budzik Bluetooth, każdemu powiadomieniu możesz przypisać inny kolor. Zwróć uwagę na kompaktowy rozmiar – ozdobą sypialni będzie raczej światło niż samo urządzenie.

Sensorwake TrioSensorwake Trio fot. materiały prasowe

Na stolik: Sensorwake Trio
Cena: 400 zł
Budzik zapachowy istnieje i ma się dobrze, do sprzedaży trafia trzecia edycja. Cappuccino? Mięta? Kapsułka kosztuje 15 zł, starczy na miesiąc. Po woni jest światełko, na końcu dźwięk. Dlatego „trio”.

SnoozSnooz fot. materiały prasowe

Na stolik: Snooz
Cena: 300 zł
Głośnik? Nie, w środku jest wiatraczek, a maszyna wydaje kojące (w założeniu) dźwięki wentylatora. Nie wieje, tylko wyje. Pomoże zagłuszyć hałas ulicy. Poziom dźwięku ustawiasz przez komórkę.