Yamaha RX-V567

3D ready

Przedstawiciel najnowszej rodziny apmlitunerów Yamahy na nowy sezon to dopracowana siedmiokanałowa konstrukcja. O dźwięk dbają: przetworniki C/A Burr Brown 192 kHz/24-bit, własna technologia firmy - Cinema DSP oraz tryb Direct Mode. Jeśli zechcesz odtwarzać dźwięk z przenośnych odtwarzaczy przyda się system poprawy brzmienia Compressed Music Enhancer. Opcjonalnie można dokupić stację dokującą do iPoda i moduł Bluetooth. Pomocny będzie też system kalibracji YPAO. O jakość obrazu dbają: Deep Colour (30/36 bitów) i x.v. Colour, odświeżanie 24 Hz oraz komplet portów HDMI. Do tego komplet dekoderów, potężna moc oraz... wsparcie dla systemów 3D dzięki zastosowaniu portu HDMI V.1.4. Mocny sprzęt, dużo możliwości za rozsądne pieniądze.

Cena: 2099zł

Onkyo TX-SR608

EISA 2010/2011

Właśnie ten model Onkyo będzie przez najbliższy rok nosił tytuł Europejskiego Amplitunera Kina Domowego. Jury doceniło sześć portów HDMI 1.4 (wsparcie dla kina 3D), dobry dźwięk wielokanałowy i stereo, wyposażenie w dekodery z grupy Dolby i DTS. To także nagroda za skalowanie sygnału wideo przez procesor Audyssey oraz potężną moc 100 W na każdy z kanałów. Po takim uzasadnieniu my już nie musimy...

Cena: 2499zł

Monitor audio M6

Tani Monitor Audio

Monitor Audio to wśród audiofili świetnie znana, brytyjska marka. Ma już ponad 35 lat! Seria M jest najtańsza w rodzinie i składa się z wielu kolumn głośnikowych, dzięki którym można w domu skompletować dowolny zestaw do kina domowego lub muzyki. W konstrukcjach wykorzystano nowe głośniki niskośredniotonowe, nowy materiał na membrany oraz nowe mocowania znanych już kopułek C-CAM. Nowe są także obudowy. W serii M jest również wyposażony w 10-calowy przetwornik, kompaktowy subwoofer o mocy 100 W. Komplet głośników z tej serii można obejrzeć na www.monitoraudio.pl

Cena: 2246zł

Harman Kardon HKTS 30BQ

Kompaktowy H/K

Kompaktowy, starannie zaprojektowany i wykonany zestaw głośników do kina domowego Harmana/Kardona świetnie gra i równie dobrze wygląda w każdym wnętrzu. Potężna moc dwudrożnych głośników i dwustuwatowego subwoofera wystarczy do nagłośnienia każdego pomieszczenia. Na podstawkach lub do powieszenia.

Wymiary: 110×272×88 mm (centralny)

Waga: 1,45 kg (centralny)

Wymiary: 353×267×267 mm (subwoofer)

Waga: 9 kg (subwoofer)

Cena: 2399zł

DALI Ikon MK2

EISA 2010/2011

Seria Dali Ikon zyskała uznanie na całym świecie. Teraz doczekała się następcy. I to od razu docenionego nagrodą EISA (za model 6 MK2). Zmiany w stosunku do poprzedników dotyczyły głównie niskiego pasma. No i się udało. Kolumny grają rewelacyjnie - koniecznie posłuchaj w salonie. W serii jest 8 typów głośników.

Cena: 8497zł

Źródło - Smart

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

Zobacz też na Logo24 :