LG HB45E

EISA 2010

Świetny zestaw kina domowego zaprojektowany do mniejszych pomieszczeń. System 2.1, ale głośników i dźwięku jest tu więcej, bo kolumny są dwudzielne i górną część można ustawić pod innym kątem niż dolną. Daje to możliwość uzyskania bardziej przestrzennego dźwięku niż przy tradycyjnym ustawieniu. W niewielkiej jednostce głównej umieszczono odtwarzacz BD i wzmacniacz z siedmioma ustawieniami korektora. Do tego obsługa sieci DLNA, możliwość bezprzewodowego połączenia z internetem i stacja dokująca do iPoda. Mnóstwo funkcji, dobry design, nie dziwi więc nagroda EISA.

Cena: 1999zł

Denon DHT-1311XP

Dla początkujących

Gotowych zestawów Denona do kina domowego wiele nie ma, więc ten witamy z radością. Tym bardziej że cena znośna. Mamy tu amplituner AVR-1311 oraz zestaw głośnikowy 5.1. Głośniki są niewielkie, więc można je ustawić na wiele sposobów. Jest komplet portów HDMI, gniazdo AUX oraz wejście dla stacji dokującej do iPodów. Jest komplet dekoderów dźwięku, by cieszyć się jakością HD z płyt muzycznych Blu-ray. Obsługa jest prosta, zarówno przez pilota, jak i z panelu frontowego amplitunera. Od głośników za wiele wymagać nie można: wprawdzie to dwudrożne konstrukcje i 100-watowy subwoofer, ale filharmonii z tego nie zrobisz.

Cena: 2299zł

LG HX995TZ

3D ready

Zestaw kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray przystosowanym do obsługi nośników nagranych w technologii 3D. Smukłe kolumny można trzymać na podstawkach lub zawiesić na ścianie.

Jest dostęp do internetu (WiFi), obsługa BD-Live, Gracenote, DLNA. Odtwarzacz radzi sobie z formatami DivX HD i MKV, jest jeszcze USB i stacja do iPoda. Wszechstronnie i głośno.

Cena: 4 499zł

Bose Lifestyle T10

Skromny Bose

Najtańszy z zestawów do kina domowego firmy Bose składa się z jednostki głównej, czyli wzmacniacza, oraz pięciu maleńkich głośników i niewielkiego subwoofera. Komplet gniazd umożliwia podłączenie nawet sześciu źródeł obrazu i dźwięku. Można dokupić bezprzewodowe łącze do głośników tylnych. Klasa dźwiękowa - oczywista.

Plus wygoda obsługi i dobry wygląd.

Waga: b.d.

*Firma Bose nie udziela informacji na temat mocy wzmacniacza ani głośników

Cena: 7999zł

Bose Lifestyle V35

Najdroższy Bose

Aż trudno uwierzyć, jak wiele dźwięku są w stanie wykreować te maleńkie, sprytne głośniczki Jewel Cube. Najlepiej zawiesić je na ścianie, a subwoofer (Acoustimass) postawić w dowolnym kącie pokoju. Jednostka główna obsłuży do sześciu źródeł dźwięku i obrazu, można też rozbudować system o kolejne pomieszczenia. Jest konwersja do 1080 p, stacja dokująca do iPoda, autokalibracja oraz radio FM. I przede wszy-stkim zadziwiająco prosta obsługa. Drogo, ale pięknie gra. Warto wpaść do salonu i posłuchać.

*Firma Bose nie udziela informacji na temat mocy wzmacniacza ani głośników

Cena: 17 999zł

Źródło - Smart

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

Zobacz też na Logo24 :