Transcend HD - DMP10

Odtwarzacz plików HD

Niedrogi odtwarzacz multimedialny umożliwiający oglądanie plików wideo w jakości Full HD. Połączenie z telewizorem przez HDMI, z nośnikami multimediów - przez dwa porty USB. Są dekodery (DTS i Dolby Digital). Obsługuje bardzo bogatą listę formatów audio i wideo.

Po prostu uniwersalny.

Panasonic DMP-BDT100

Blu-ray, 3D

Wysoka jakość obrazu i dźwięku za całkiem niezłe pieniądze. Mnóstwo funkcji: skalowanie wideo do 1080 p, poprawa jakości dźwięku, dostęp do internetu (w opcji bezprzewodowo). Odtwarzanie płyt BD, DVD i CD oraz najpopularniejszych formatów cyfrowych. Szczerze polecamy.

Panasonic DMR-EH53

160 GB na nagrania

Najtańszy model z nowej serii nagrywarek Panasonica dysponuje 160 GB miejsca na twardym dysku. Można na nim nagrać filmy, muzykę, zdjęcia. Można urządzić pokaz zdjęć z muzyką w tle. Oczywiście EH-53 nagrywa także płyty DVD. Jest konwersja do 1080 p i przede wszystkim port USB. Pochwała za szybkie uruchamianie i cichą pracę.

Yamaha BD-S667

Do rozrywki HD

Nowy odtwarzacz płyt Blu-ray Yamahy (także czarny) jest wszechstronny. Poza płytami BD, DVD i CD świetnie radzi sobie z formatami cyfrowymi, nawet takimi nowościami jak DivX HD. Jest oczywiście dostęp do wybranych serwisów BD-Live, USB i skalowanie do 1080 p. Świetny dźwięk i obraz, ale to przecież Yamaha...

Onkyo BD-SP308

Budżetowy Onkyo

Najtańszy z odtwarzaczy Blu-ray w ofercie Onkyo model SP308 ma właściwie wszystkie zalety droższych braci. Odtwarza płyty i formaty cyfrowe, oferuje bardzo dobrą jakość obrazu, nawet w przypadku nośników o niższej rozdzielczości. Konwersja do 1080 p działa więc sprawnie. Dźwięk? Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio działają bez zarzutu i wypełniają salę dynamiką oraz przestrzenią dźwiękową. Może audiofil czułby niedosyt, ale większość z nas będzie zachwycona.

Samsung Blu-ray BD-C8500

Blu-ray + 500 GB + WIFi

C8500 to połączenie odtwarzacza BD z nagrywarką wyposażoną w duży dysk twardy (500 GB).

Wbudowano tu także tuner DVB-T. Nagrywanie na dysku odbywa się wraz z funkcją Time Shift. Atutem tego sprzętu jest jeszcze moduł WiFi pozwalający na bezprzewodową transmisję np. z laptopa na ekran telewizora. I dostęp do internetu.

Źródło - Smart

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

Zobacz też na Logo24 :