Nie da się zmienić sylwetki w tydzień i bez wysiłku. Nie da się również schudnąć, wylegując się na wygodnym fotelu kosmetycznym i poddając się nowoczesnym zabiegom - cudów nie ma! Jednak seria dobrze dobranych zabiegów może zdecydowanie przyspieszyć odchudzanie i, co ważne, poprawić samopoczucie.

Przykładowy zabieg wyszczuplający wygląda mniej więcej tak: po peelingu partii ciała, którą chcemy wyszczuplić, nakłada się krem z wysoką zawartością kofeiny, która ogranicza wchłanianie tłuszczu. Następnie kosmetyczka wykonuje masaż bańką chińską, a ostatnim etapem jest rolowanie ciała specjalnym urządzeniem (np. DXTwin, na zdjęciu) z rolkami, które zasysa i drenuje skórę.

Spalona tkanka tłuszczowa wydalana jest z moczem, dlatego w czasie serii zabiegów konieczne jest picie dużej ilości wody. Efekty odczuwane są już po pierwszym zabiegu, a po serii trzech większość osób widzi zdecydowanie mniej tłuszczu w obszarze poddawanym zabiegowi..

Poza wyszczuplaniem zabiegi takie łagodzą obrzęki i masują zmęczone mięśnie, co daje ukojenie zwłaszcza po wysiłku fizycznym.

Czy wiesz, że

Jest taki moment w życiu każdego odchudzającego się, że waga nie chce już spadać mimo trzymania diety, regularnych ćwiczeń itp. Dietetycy nazywają to "efektem plateau (płaskowyżu)", czyli przerwy w chudnięciu. Jest to reakcja obronna organizmu na zmiany w nim zachodzące. To jedno z gorszych doświadczeń podczas odchudzania. Wiele osób bardzo często właśnie wtedy rezygnuje. Ale można pokonać ten "płaskowyż". Jedną z metod jest modyfikacja diety, a nawet dzień umiarkowanej rozpusty.

Ceny zabiegu w warszawskim salonie Malayka :

350 zł - całe ciało/ 1 godz.

250 zł - wybrana partia ciała/ 1 godz.

Zobacz też Logo24 :

Chcesz schudnąć? Wybierz odpowiednią dietę

Sztuka kochania w rozmiarze XXL

Podróż do Wenezueli: dżungla i sztuczne piersi