Stwierdzili, że metody operacyjne obciążone są zbyt wysokim ryzykiem komplikacji. Wśród niechirurgicznych sposobów wskazali przedłużacz członka (extender), który w sposób mechaniczny rozciąga prącie. Metoda ta po stosowaniu przez kilka godzin dziennie przez pół roku daje średnią skuteczność przedłużenia penisa o 2 cm w stanie spoczynku i 1,7 cm w stanie wzwodu.

Włoscy naukowcy stwierdzili także, że stosowanie pompki jest bolesne i nieskuteczne, a żadna z analizowanych metod nie zwiększa obwodu członka.

Medyczna definicja krótkiego członka określa granicę na 4 cm w stanie spoczynku i 7 cm w stanie wzwodu, a ogólna statystyka wygląd mniej więcej tak:

statystyka wielkości członkastatystyka wielkości członka fot. wwwu.edu.uni-klu.ac.at/amiklaut/dr_nick/answer19.htm

Stare powiedzenie mówi, że "nie rozmiar się liczy, a figlarność". Bardziej współczesne badania opinii publicznej, nadal to potwierdzają - na przykład w raport BMC Women's Health pokazuje, że 85% kobiet jest zadowolonych z rozmiarów członka swoich partnerów, a tylko 55% mężczyzn z własnych.

Skąd się bierze częste niezadowolenie mężczyzn z posiadanych walorów? Z pornografii, która (tak jak zdjęcia modelek w czasopismach) pokazuje świat w innych niż występujące w realnym świecie wymiarach.

Jeśli nadal jesteś przekonany, ze jednak twój przyjaciel jest za mały zajrzyj tu .

Źródło: Time Healthland

Zobacz też na Logo24 :

Dlaczego mężczyźni śpią po seksie?

Dieta: w zdrowym ciele zdrowa... sperma

Samochody: Mercedes SL