1. AZZARO Chrome United

Cenisz męską przyjaźń? Co za pytanie! Męska przyjaźń to najważniejsza rzecz na świecie (no, może poza rodziną i pracą). Świeży, drzewny zapach zainspirowany tą wartością łączy ciepły pieprz syczuański z odświeżającą mieszanką kolendry i bergamotki. A więc tak pachnie męska przyjaźń...

Woda toaletowa, 30 ml/103 zł, 50 ml/185 zł, 100 ml/269 zł

2. TOM FORD Noir

Najbardziej osobisty zapach stworzony przez Toma Forda. Orientalny, zmysłowy, pełen pikantnych, rozgrzewających przypraw. Idealny na zimę i wczesną wiosnę.

Woda toaletowa, 50 ml/308 zł, 100 ml/400 zł (w perfumeriach Douglas)

3. DAVIDOFF The Game Intense

Lubisz zwyciężać? Ten aromatyczny, skórzano-drzewny zapach spodoba się silnym mężczyznom, mającym wszystko pod kontrolą. Na kompozycję składają się wyrafinowany akord irysa, esencja z czarnej paczuli, egzotyczne drewno i skórzane akordy żywicy labdanum. Animuszu na wstępie dodaje zapach drinka Gin Fizz.

Woda toaletowa, 40 ml/179 zł, 60 ml/229 zł, 100 ml/299 zł

4. DSQUARED2 D2 Potion Royal Black

To nie jest zwykła woda - to królewski eliksir o uwodzicielskiej mocy z rozluźniającym olejkiem bergamotki, zmysłowym kadzidłem, romantyczną esencją różaną i absolutem ostrego tabasco. Sprawdzisz na sobie?

Woda perfumowana, 100 ml/399 zł (w perfumeriach Douglas)

fot. Agata Jakubowska

5. BURBERRY Brit Rhythm for Him

Seksowny, elegancki zapach inspirowany czarną skórzaną kurtką - wyraża ducha buntu, szaleństwa, młodzieńczą wolność. Ta orientalna kompozycja z akordami owoców jałowca, bazylii i kardamonu przywodzi na myśl młodego pewnego siebie mężczyznę, który swoją ulubioną ramoneskę musiał zamienić na garnitur z Savile Row.

Woda toaletowa, 30 ml/195 zł, 50 ml/245 zł, 90 ml/315 zł

6. MONT BLANC Legend Intense

Inspiracją do stworzenia tego zapachu były wartości, które czynią mężczyznę mężczyzną - uczciwość, pewność siebie, świadomość celu, odwaga i pasja. Ta elegancka wibrująca kompozycja sprawi, że konkurencja zwróci na ciebie uwagę.

Woda toaletowa, 50 ml/239 zł, 100 ml/329 zł (w perfumeriach Douglas)

7. LALIQUE Encre Noire Sport

Jeśli masz w sobie ducha sportu, zwycięstwa i wielkiej przygody, nie oprzesz się temu zapachowi. Świeża kompozycja to miks energetyzujących nut grejpfruta i bergamotki połączonej z mocnymi akordami drzewa kaszmirowego.

Woda toaletowa, 100 ml/350 zł