1. BRUNO BANANI

Absolute Man

Chcesz być mistrzem uwodzenia? Z tym zapachem twoje szanse rosną. Mieszanka wibrujących owoców i przypraw z ciepłą nutą bursztynowo-drzewną wzbogaconą o uwodzicielską moc wanilii wyzwalają przyciągająca kobiety energię.

30 ml/75 zł, 50?ml/105 zł, 75 ml/145 zł

2. CALVIN KLEIN

CK One Red Edition

Czerwień to symbol ognia, życia i skrajnych uczuć. Zapach One Red pobudza wyobraźnię, wyzwala namiętność, podnosi libido. W tym eleganckim flakonie ukryta jest mieszanka owoców z nutą wilgotnego zamszu otulonego rozgrzewającym pikantnym czarnym pieprzem i imbirem. Głębia zapachu pulsuje zmysłową wonią olejku z wetiweru i piżma.

50 ml/155 zł, 100?ml/210 zł (w perfumeriach Sephora)

3. ICEBERG

Burning Ice

Nic tak nie pobudza, jak kontrasty. W zapachu o nazwie "Płonący Lód" współgrają ostre nuty głowy z ciepłymi akordami głębi, mieszanka niewinności i zmysłowości, lodu i ognia. Zapach otwierają nuty sorbetu z bergamotki, mrożonego jabłka i pikantnego kardamonu splecione z aromatyczną szałwią, paczulą i akordami a la morska bryza. W bazie króluje ciepła ambra, piżmo i kaszmirowa wanilia.

50 ml/129 zł, 100 ml/189 zł

4. JESUS DEL POZO

Halloween Man

Choć Hallowen mamy już dawno za (lub daleko przed) sobą, to zapach hiszpańskiego projektanta możesz spokojnie "nosić" na imprezy. Bogatą orientalno-drzewną kompozycję wyróżnia zmysłowa woń przypraw połączona z uderzającym do głowy martini, ambrą i skórą.

50 ml/159 zl, 75?ml/185 zł, 125ml/225 zł (w drogeriach HEBE)

5. ROBERTO VERINO

Pure

Zapach firmowany przez hiszpańskiego projektanta symbolizuje absolutną czystość. Wodno-drzewną kompozycję otwierają świeże nuty bergamotki, limonki, mandarynki i jabłka. W sercu dołącza aromatyczny miks przypraw, a zwieńczeniem całości są ciepłe, zmysłowe nuty paczuli i piżma.

150 ml/190 zł (w drogeriach HEBE)

6. ADIDAS

Get Ready!

Gotów na wszystko? Jeśli jesteś spontaniczny i bierzesz życie na maksa, polubisz zapach zainspirowany barwnym światem Brazylii. Tropikalne połączenie owoców z drzewnymi akordami wyzwalają emocje, jakie towarzyszą brazylijskim sportowcom i oddają ducha samby.

100 ml/68 zł (edycja limitowana)

7. TOUS

Man Intense

Zapach dla prawdziwego mężczyzny o silnym charakterze i wyrazistej osobowości. Kompozycja zawiera wprawdzie sporo kwiatowych akordów, ale w połączeniu z orientalną mieszanką przypraw daję niezwykle męską mieszankę.

50 ml/205 zł, 100 ml/260 zł