Codziennie, do końca września, miłośnicy sportu mogą wziąć udział w bezpłatnych treningach Reebok i zrozumieć, jak wymagający może być fitness. Strefa treningowa Reebok to najbardziej rozbudowana oferta sportowa dla mieszkańców Warszawy oraz wyjątkowe miejsce, będące punktem spotkań ludzi z pasją, motywacją i siłą do działania!

"Postanowiliśmy stworzyć platformę, która pozwoli warszawiakom realizować się treningowo w nietypowych warunkach. Nasza strefa to miejsce dla ludzi uważających, że fitness to aktywność, która nie tylko poprawia ich kondycję, sprawność czy wygląd sylwetki. Fitness to dla nich coś więcej. To siła, która przez odwagę, determinację oraz pokonywanie granic własnego ciała, kształtuje ich osobowość i powoduje, że są lepszymi partnerami, liderami, rodzicami, przyjaciółmi. Po prostu wpływa na to, jakimi są ludźmi." - powiedział Piotr Jurkowski, Brand Activation Manager Reebok.

Zajęcia w strefie Reebok prowadzą najlepsi trenerzy, a program odpowiada na wymagania najbardziej zaawansowanych, dając szansę także początkującym. Zróżnicowane treningi, plaża, zielony teren nadwiślańskiego brzegu, rytmiczna muzyka i świetna atmosfera - to wszystko w ramach strefy treningowej Reebok.

Reebok zadbał o sportowe "smaczki"

Unikatowy program bezpłatnych zajęć umożliwia wzięcie udziału w uznanych na całym świecie treningach. Stałe miejsce w strefie mają globalni partnerzy marki Reebok:

. CrossFit - trening funkcjonalny cieszący się ogromną popularnością na całym świecie; w każdym tygodniu zajęcia prowadzą instruktorzy z innego warszawskiego CrossFit boxu . Les Mills: BODYPUMP?, BODYCOMBAT?, BODYBALANCE?, SH'BAM? - pełne pozytywnej energii grupowe treningi znane z najlepszych siłowni na świecie . Spartan SGX - trening ogólnorozwojowy przygotowujący do biegów z przeszkodami opracowany przez najbardziej utytułowanych zawodników Reebok Spartan Race . Combat Training - zajęcia wprowadzające w świat mieszanych sztuk walki (MMA), zainicjowane współpracą marki Reebok z UFC, najlepszą federacją MMA na świecie

Nie zabraknie także lokalnych ambasadorów marki, w tym wymagających, ale dających ogrom satysfakcji zajęć z Kasią Bigos. "FireWorkout to mój osobisty przepis na sukces. Chciałam stworzyć program, który będzie miał w sobie wszystko, czego ludziom potrzeba do szczęścia i walki o idealną sylwetkę." - powiedziała Kasia. Utalentowana trenerka jak nikt potrafi inspirować i dawać motywację swoim podopiecznym. Na jej autorskich zajęciach zawsze zbierają się tłumy.  

Reebok przygotował również coś dla fanów jogi. Yoga Beat - zajęcia oparte na nowojorskiej metodzie STRALA Yoga, którą stworzyła Tara Stiles - mają szansę stać się najpopularniejszą aktywnością nadwiślańskiej miejscówki. Instruktorka - Karolina Erdmann, po tym jak rzuciła pracę w korporacji, spędziła w Nowym Jorku pół roku, aby poznać wszystkie tajniki STRALA Yoga i móc dzielić się nimi teraz w Polsce.

W ramach strefy treningowej Reebok ruszają również treningi biegowe "ZPump Running Crew", które będą doskonałą okazją, by poprawić swoją szybkość i cieszyć się urokami miasta.

"Bieganie stanowi jeden z głównych filarów w świecie fitness. W treningach ZPump Running Crew zwrócimy uwagę na wszechstronność. Elementy stabilizacji, ćwiczenia wzmacniające całe ciało, elastyczność i mobilność pomogą nam poprawić nasze wyniki. Do tego na każdym treningu będziemy realizowali inne cele treningowe." - powiedział trener Andrzej Bogdał, który poprowadzi zajęcia.

Sercem strefy treningowej na nadwiślańskiej plaży jest Reebok pop-up store, w którym marka zapewniła ekspozycję najnowszej kolekcji. Wizyta w tym oryginalnym miejscu pozwoli na uzupełnienie sportowej szafy o nowości Reebok. Marka jest pionierem na rynku sportowym i poprzez rozwijanie technologii oraz dzięki stałej współpracy z innymi globalnymi gigantami fitnessu (CrossFit, Spartan Race, czy Les Mills) może zaoferować swoim fanom najlepsze produkty, na których można polegać podczas najbardziej wymagających treningów. Wytrenuj swój rabat!

"Osoby, które wykażą się dyscypliną i wezmą udział w naszych treningach mogą liczyć na specjalne rabaty w naszym pop-up store." - dodaje Piotr Jurkowski z Reebok. Jak zdobyć zniżkę? Mechanizm jest bardzo prosty. Z treningowego "rozkładu jazdy" wystarczy wybrać ulubione zajęcia i wziąć udział w co najmniej pięciu, odbierając każdorazowo potwierdzenie od trenera. Następnie można zrealizować bon uprawniający do 50 zł zniżki na asortyment w pop-up store.

Strefa treningowa Reebok@Plażowa będzie czynna do końca września. Zajęcia odbywają się codziennie - w dni powszednie od godz. 17:00, a w weekendy od 11:00. Aktualny program treningów publikowany jest co sobotę na profilu klubokawiarni Plażowa na Facebooku, w zakładce Wydarzenia.

Więcej informacji: www.facebook.com/ReebokPoland

www.reebok.pl

www.facebook.com/kawiarniaplazowa