W tym sezonie LM dochodzi nowa godzina rozgrywania meczów - po dwa spotkania wtorkowe i środowe będą pokazywane o godzinie 19:00. Pozostałe mecze zaczynają się o godzinie 21.00. Gdzie je oglądać? Serwis PanWybierak.pl przygotował zestawienie ofert. 

Cyfrowy Polsat

Dla nowych abonentów operator przygotował specjalne pakiety, w których Polsat Sport Premium jest połączony z kanałami takimi jak Cinemax i Eleven. Zapłacą oni w zależności od zapotrzebowania od 60 do 120 zł za całość – na zachętę przy wyborze najdroższego pakietu nie płacimy nic przez pół roku. Inaczej sprawa ma się w przypadku obecnych abonentów Polsatu. Muszą szykować się na wydatek od 10 do 30 zł w zależności od posiadanego pakietu.

Netia

Netia swoim klientom również oferuje cenę zależną od pakietu – w przypadku tych najdroższych Polsat Sport Premium jest udostępniony za darmo. Posiadacze tańszych pakietów muszą być gotowi wydać dodatkowe 30 zł. Co ważne w ofercie Netii nie ma możliwości wykupienia jedynie usługi telewizji, dlatego do tej ceny trzeba również doliczyć Internet.

UPC

Ujednolicone ceny dla nowych i starych klientów przedstawiło UPC. Klienci tego operatora za dostęp do Polsat Sport Premium zapłacą 29,99 zł miesięcznie.

nc+

Wyjątkową ofertę ma również nc+. Fani piłki nożnej, którzy zdecydują się na pakiety z canal plus, do końca roku będą mogli oglądać Polsat Sport Premium za darmo, dzięki czemu obejrzą całą fazę grupową.

IPLA

Alternatywą dla tradycyjnej telewizji jest oferta Ipli. Użytkownicy korzystający z tej platformy mogą wybrać pakiet na cały sezon za 360 zł, albo na 7 dni za 40 zł.

PLUS

Do gry wszedł także Plus oferując klientom Polsat Sport Premium wraz z Internetem LTE. W zależności od pakietu wydać trzeba będzie od 70 do 90 zł.

Liga Mistrzów 2018/2019, cenyLiga Mistrzów 2018/2019, ceny Panwybierak.pl