I chociaż po raz pierwszy od dziewięciu lat dziennikarze zapowiadający El Clasico nie mogą reklamować go jako pojedynku pomiędzy Lionelem Messim a Cristiano Ronaldo (pierwszy leczy kontuzję, a drugi od kilku miesięcy wybiega na boisku w trykocie Juventusu), to zawodnicy „Blaugrany” i „Królewskich” z pewnością dostarczą wrażeń kibicom. A jak powszechnie wiadomo, takie mecze najlepiej oglądać w jak największym gronie. Tylko co zrobić w sytuacji, gdy nie możemy wybrać się do Hiszpanii i obejrzeć meczu na żywo?

 

Mecz na srebrnym ekranie

Można wybrać się do kina! Najbliższe starcie czołowych hiszpańskich drużyn będzie bowiem transmitowane na żywo w wybranych kinach sieci Helios. Bilety w cenie 29 złotych (normalny) oraz 25 złotych (ulgowy) można nabyć w kasach kin oraz poprzez stronę www.helios.pl/el_clasico.

Lista kin, w których odbędą się seanse: Helios Białystok Biała, Helios Bielsko-Biała, Helios Bydgoszcz, Helios Dąbrowa Górnicza, Helios Gdańsk Forum, Helios Gdynia, Helios Gorzów Wielkopolski, Helios Grudziądz, Helios Jelenia Góra, Helios Kalisz, Helios Kielce, Helios Konin, Helios Legnica, Helios Lubin, Helios Łódź, Helios Nowy Sącz, Helios Olsztyn, Helios Opole, Helios Piotrków Trybunalski, Helios Płock, Helios Poznań, Helios Radom, Helios Rzeszów Galeria, Helios Siedlce, Helios Wrocław Magnolia Park.

Mecz FC Barcelona – Real Madryt w ramach 10. kolejki La Liga w sezonie 2018/19 rozpocznie się w niedzielę 28 października o 16:15.