Pierwszy klub sieci fitness McFit w Trójmieście został otwarty! W trakcie premierowej prezentacji jego pracownicy przedstawili odwiedzającym różnorodne strefy fitness wraz ze wszystkimi dostępnymi modułami treningowymi.

Tajemnica atletycznej sylwetki tkwi w angażowaniu mięśni w możliwie wszechstronny sposób. W tym celu niezbędny jest klub fitness zapewniający różnorodne możliwości treningu. McFit ma dosłownie wszystko, czego trzeba, by osiągnąć życiową formę, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

– powiedział na otwarciu Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy sieci.

Dzięki sporej strefie kardio, nowym zajęciom fitness na żywo, bogatej ofercie maszyn, wolnych ciężarów i przyrządów do treningu funkcjonalnego, a także naszemu programowi wirtualnych zajęć fitness Cyberobics wprowadzamy nową jakość teraz także w Gdyni. Jestem pewny, że oferta McFit dodatkowo wzmocni i tak już spore zainteresowanie fitnessem w tym regionie

– dodał.

Gdyński klub McFit o powierzchni blisko 1500 m2 mieści się w centrum handlowym Batory przy ul. 10 Lutego 11. Dzięki samodzielnie opracowanej koncepcji McFit zapewnia swoim klientom otoczenie treningowe skoncentrowane na ich dobrym samopoczuciu. Innowacyjne moduły treningowe obejmują design pomieszczeń, muzykę, filmy, obrazy oraz interaktywne media, dzięki którym Klienci mogą w niepowtarzalny sposób doświadczyć treningu i zanurzyć się w świat sportu. Celem koncepcji jest zapewnienie klientom coraz to nowych bodźców, motywujących ich do ciągłego dążenia do osiągnięcia ich celów treningowych. Kluby zaprojektowane są jako drugi dom, a ich stylistyka pozwala klientom doświadczyć treningu w przyjemnej atmosferze.

 

McFit jest jedną z 14 marek RSG Group. Firma przoduje w dziedzinie innowacji w zakresie fitnessu i stylu życia. Marka McFit prowadzi obecnie ponad 250 studiów w 5 krajach – w Polsce działa 14 klubów. Siłownie otwarte są przez całą dobę siedem dni w tygodniu.