Przede wszystkim - taka miłość w klasycznym wydaniu bywa niewygodna, szczególnie jeśli wanna jest mała lub dziwnego kształtu. Ale cóż, czasem się trzeba pomęczyć! Jeżeli zaś uważasz, że wanna to nie łóżko, z łatwością można zaaranżować kilka sytuacji, które dadzą wam odmienne od sypialnianych stany przyjemności.

Zamierzasz zaprosić dziewczynę do kąpieli? Rzuć najpierw krytycznym okiem na łazienkę - czy jest perfekcyjnie czysta, czy przyjemnie pachnie, czy ceramika umyta, czy nie zostały ślady środków do czyszczenia, które bywają mocno drażniące. Dla kobiet zapach jest jednym z czynników pobudzających, więc to naprawdę ważne!

Jeśli masz trochę czasu i rzeczywiście ci zależy, postaraj się o stworzenie przyjemnej, mniej łazienkowej, a bardziej zmysłowej atmosfery - świeczki, pachnidełka, przyćmione światło. Opcjonalnie i przy odrobinie, powiedzmy, poczucia humoru, możesz wykreować coś w rodzaju ekskluzywnego basenu albo bajorka na samotnej wyspie. Zależy, co lubicie, i naprawdę nie trzeba w tym celu wzywać budowlańców ani dekoratorów. Wystarczą dwa, trzy elementy sugerujące, że to już nie jest łazienka.

Ze spraw praktycznych - jeszcze dwie ważne. Prezerwatywa średnio się nadaje do zabaw w wannie. Trudniej się ją nakłada. Może się ześlizgiwać w najmniej odpowiednich momentach. Traci szczelność. Lepiej się nastawić na inne metody, a stosunek w kondomie zostawić sobie na później, już nie w wodzie. I przygotuj jakiś lubrykant, najlepiej na bazie sylikonu, bo się trudniej zmywa.

Mężczyźni na ogół myślą, że woda nawilża, więc nawilży także kobiece miejsca intymne. Jest dokładnie na odwrót. Śluz potrzebny do pieszczot i odbycia stosunku bezbolesnego i niepowodującego późniejszych sensacji w postaci otarć i podrażnień jest przez wodę zmywany. Nieprzyjemne efekty odczuje też twój penis. Mikrouszkodzenia spowodowane brakiem śluzu mogą być szczególnie niebezpieczne! Jeszcze łatwiej o zakażenie, gdy korzystacie z wanny hotelowej.

Oczywiście klasyka seksu w wannie to wzajemne mycie. Można je połączyć z nieco ostrzejszą zabawą. Spróbuj umyć przyjemną gąbką wewnętrzne części jej ud, a w pochwę włóż atrapę członka - to może być zabawka z seks shopu albo coś, co kształtem przypomina penis. Można też wcześniej zamrozić w zamrażalniku napełnioną wodą jedną z tych zabawnych prezerwatyw. Kontrast między ciepłem i zimnem zintensyfikuje doznania!

Wanna to również dobre miejsce na ciekawe pozycje do pieszczot oralnych. Czasem jest tak, że para - szczególnie nieśmiała - niechętnie przyjmuje niektóre pozycje. W wannie, ze względu na brak miejsca, wydają się one bardziej naturalne. A więc ona może np. przyklęknąć w ten sposób, by unieść pupę do góry - będziesz miał dostęp od tyłu do jej łechtaczki. Warto w tej pozycji zainicjować pieszczoty analne palcem lub językiem...

Inna propozycja - ty się kładziesz na tyle płasko na plecach, na ile się da. Musisz wysunąć język. Ona przyklęka nad twoją głową tak, abyś mógł ją pieścić oralnie. Leżysz nieruchomo, to partnerka się rusza.

Jeszcze inny pomysł: dziewczyna się kładzie w pianie, ty stajesz w wannie nad nią i pieścisz się sam. Kobieta patrzy. Mężczyzna oblepiony pianą i z członkiem w pełnym wzwodzie prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Dobra perspektywa.

Prof. Lew-Starowicz o kobietach, mężczyznach, miłości i rozkoszy. Sprawdź książki >>