To nie jest tekst dla łóżkowych żółtodziobów ani dla casanowów z gimbazy. To poradnik dla ciebie - prawdziwego mężczyzny, który poznał już swoje możliwości, nie boi się też własnych ograniczeń, ale przede wszystkim doktoryzował się z pragnień i potrzeb własnej partnerki lub partnerek. Niezależnie czy jest to twoja żona, dziewczyna czy kochanka.

Punkt wyjścia

Spotykasz się lub żyjesz z nią już od jakiegoś czasu. Słodkie tete-a-tete, spotkania towarzyskie, dość regularny i całkiem udany seks. Czujesz jednak, że w sypialni moglibyście dać z siebie więcej. Wykrzesać prawdziwy ogień pożądania. Tyle że gdy przychodzi co do czego - nie możecie się wznieść ponad normę. Cicha gra wstępna, stosunek w milczeniu i bez zbędnego gadania... można iść spać.

Błąd! To właśnie słowa mogą wprowadzić w twój związek prawdziwą pikanterię. Nie wystarczy prężenie mięśni i łóżkowego oręża. Kobiety bowiem uwielbiają słowa. W książce "Płeć mózgu" możemy przeczytać, że do serca kobiety (i nie tylko) - można dobrać się właśnie przez... uszy.

Jeśli do tego dodamy jeszcze wyniki badań opublikowanych przez serwis Market-watch.com, z których wynika, że 80 proc. z nas chciałoby bądź myśli o używaniu przekleństw lub wulgarnego języka podczas seksu - to mamy odpowiedź na pytanie, jak "brudne słówka" mogą zaprowadzić cię do krainy czystej już rozkoszy.

Jak to skonsumować?

"Dirty talk", czyli stymulowanie werbalne (językiem, językiem mości panowie), często słowami wulgarnymi, sprośnościami czy nawet przekleństwami, lub też "sexy-talk" - polecane bardziej początkującym czy też nieśmiałym - to z całą pewnością arsenał, który jako samiec alfa chciałbyś wykorzystać w sypialni.

Co ciekawe - te chęci często pokrywają się z pragnieniami naszych bardziej seksownych połówek. Wystarczy, że sobie uświadomisz, że aż 12 proc. kobiet jest w stanie nawet zapłacić za prowadzenie obscenicznej rozmowy, choćby tylko telefonicznej.

Zdaniem ekspertów

Seksuolodzy wychodzą z przekonania, że jeśli coś odpowiada obojgu partnerom, nie jest naruszeniem prawa i jedyną drogą do seksualnego zaspokojenia - to jest to dobre. Oczywiście i w tym przypadku pojawiają się również przeciwności. W Polsce wynikają one z... natury naszego języka. W sypialniach boimy się, wstydzimy i często po prostu nie potrafimy rozmawiać o seksie, o nakręcających rozmowach nie wspominając. Zresztą sam język, którym operujemy, opisując naszą seksualność, jest albo wulgarny (kutas), albo infantylny (ptaszek) lub pełen medycznych zapożyczeń (prącie). Na szczęście to wszystko się zmienia. - Zmienia się na lepsze. Dzięki internetowi widzę większe oswajanie z terminologią erotyczną. Jeszcze wprawdzie nie doszliśmy do tego, żeby terminologia seksualna była równa terminologii pokarmowej czy oddechowej. Ale jesteśmy na dobrej drodze - zauważa prof. Lew-Starowicz w swojej książce "O miłości".

Jak eksperci zaś określają samo zjawisko "dirty talks"? - Ostre słowa w łóżku to nic zdrożnego, a wręcz objaw prawidłowego, zdrowego życia seksualnego. Z jednej strony jest to akt spontaniczny, a z innej ułatwiający komunikację między partnerami co do ich potrzeb i doznań - uważa znana dr Kat Van Kirk.

Od czego zacząć?

musisz rozpoznać ten rozkoszny teren Są bowiem pewne symptomy, które dadzą ci więcej niż pewność, że możecie spróbować ze sobą "brudnych słówek".

odpowiedz sobie na pytanie Czy zdarza jej się podczas seksu mówić, jak jej dobrze, prosić o jeszcze? To dobry prognostyk. Jest bowiem otwarta i świadoma swojej seksualności.

nie daj się zwieść pozorom Na co dzień dominująca kobieta również może nie mieć nic przeciwko chwili uległości w sypialni.

nie masz pewności? Pomogą ci zdobycze cywilizacji Jeśli nie masz pewności, czy twojej pani taka zabawa przypadnie do gustu - od czego w końcu masz zdobycze cywilizacji? Prawdziwi mężczyźni XXI w., tacy jak ty, nie mają już maczug, ale nie boją się korzystać z tych wszystkich komunikatorów i SMS-ów.

zrób prosty test Wcześnie rano, gdy zaczynasz pracę, napisz do niej wiadomość: "Nie mogę się skupić, cały czas myślę o twojej cudownej pupie" - albo wersja dla bardziej odważnych - "Nie mogę się doczekać, żeby znowu poczuć, jak jesteś mokra". Jeśli twoja partnerka podchwyci ten pełen sprośności flirt - możesz mieć pewność, że do wieczora, do czasu twojego powrotu z pracy - będzie już rozgrzana do czerwoności. Kolejne "brudne słówka" przyjdą już wtedy spontanicznie.

i najważniejsze: musisz się w końcu przełamać Nie proponuję ci ćwiczenia ról przed lustrem, to dla mięczaków. Po prostu zrób to.

Od czego zacząć? - musisz rozpoznać ten rozkoszny teren Są bowiem pewne symptomy, które dadzą ci więcej niż pewność, że możecie spróbować ze sobą "brudnych słówek".

- odpowiedz sobie na pytanie Czy zdarza jej się podczas seksu mówić, jak jej dobrze, prosić o jeszcze? To dobry prognostyk. Jest bowiem otwarta i świadoma swojej seksualności.

- nie daj się zwieść pozorom Na co dzień dominująca kobieta również może nie mieć nic przeciwko chwili uległości w sypialni.

- nie masz pewności? Pomogą ci zdobycze cywilizacji Jeśli nie masz pewności, czy twojej pani taka zabawa przypadnie do gustu - od czego w końcu masz zdobycze cywilizacji? Prawdziwi mężczyźni XXI w., tacy jak ty, nie mają już maczug, ale nie boją się korzystać z tych wszystkich komunikatorów i SMS-ów.

- zrób prosty test Wcześnie rano, gdy zaczynasz pracę, napisz do niej wiadomość: "Nie mogę się skupić, cały czas myślę o twojej cudownej pupie" - albo wersja dla bardziej odważnych - "Nie mogę się doczekać, żeby znowu poczuć, jak jesteś mokra". Jeśli twoja partnerka podchwyci ten pełen sprośności flirt - możesz mieć pewność, że do wieczora, do czasu twojego powrotu z pracy - będzie już rozgrzana do czerwoności. Kolejne "brudne słówka" przyjdą już wtedy spontanicznie.

- i najważniejsze: musisz się w końcu przełamać Nie proponuję ci ćwiczenia ról przed lustrem, to dla mięczaków. Po prostu zrób to.

Jej głos

Paulina (31 l.), menedżerka w międzynarodowej korporacji:

- Chyba każda z nas ma kilka twarzy. To, że na co dzień pracuję w potężnym koncernie, ubieram się elegancko, zarządzam ludźmi - nie oznacza, że po godzinach czasem nie lubię być zdominowana przez faceta, który wie, czego chce. I poza romantycznymi kolacjami czasem mam ochotę być jego "bezwstydną ladacznicą".

Dirty talk? To indywidualna sprawa. Ja lubię być "suczką", ale nazywana "suką" już nie. Choć mam koleżanki, które podniecają teksty jak z tanich filmów porno.

Jego głos

Tomek (33 l.), fotograf, wiecznie w trasie, w delegacjach łamacz kobiecych serc:

- Myślę, że większość facetów nawet nie zdaje sobie sprawy, co tak naprawdę w duszy gra ich kobietom. Podczas wyjazdów zdarzają się różne przygody typu "w sam raz na raz". To, co wyprawiają stateczne na co dzień nauczycielki czy gospodynie domowe - nie nadaje się do powtórzenia.

Od jakiegoś czasu dołączyłem do swojego repertuaru bajerów kilka zbereźnych tekstów. Działają lepiej niż wszystkie afrodyzjaki razem wzięte!

Pożądanie, bliskość, przyjaźń. O różnych odcieniach miłości przeczytaj w książkach >>

źródło: Okazje.info