- Leonie... To bardzo ładnie, że myślisz tak poważnie. Niestety muszę cię zmartwić, to nie jest do "naprawienia", bo - zwyczajnie - nie wymaga naprawy. Choć oczywiście, jak się uprzesz i zaczniesz podsuwać dziewczynie takie pomysły, dzięki operacji plastycznej może zmienić kształt warg sromowych. Prościej będzie jednak, jeśli zaakceptujesz fakt, że łechtaczki, pochwy, sromy oraz wzgórki łonowe są różnorodne i mają cechy indywidualne. Tak jak wszystkie inne części ludzkiego ciała.

Natura nie zawsze wygląda tak samo

Popatrz na wasze uszy i ręce - nie są przecież jednakowe. Nawet organy różnią się między sobą - jedno serce może być smuklejsze od innego, wątroba bardziej rozłożysta itp. Nie możesz zakładać, że natura produkuje miliardy jednakowych żeńskich narządów płciowych (z wargami sromowymi przykrywającymi łechtaczkę). W rzeczywistości - i większe, i mniejsze wargi sromowe bywają różnej wielkości, niektóre są cieniutkie, nieco falbaniaste, inne jędrne, pulchne, zaczynają się na wzgórku łonowym, niżej lub wyżej, są mniej lub bardziej rozwarte. Łechtaczki także są różnych wielkości, kształtu i barwy. Mają lekkie zgrubienia, fałdowania, przechylenia. Wejście do pochwy - co zresztą często niepokoi młode dziewczyny - u jednych jest zupełnie gładkie, u innych pomarszczone (przy penetracji palcem odczuwają to jak przejechanie przez tarkę do prania), mniej lub bardziej ścisłe...

Czy jej to przeszkadza?

Wszystkie te naturalne właściwości budowy nie mają wpływu na odczuwanie rozkoszy przez kobietę. Dla mężczyzny zaś widok, przykładowo, naturalnie rozchylonych, krótkich, ledwie przykrywających łechtaczkę warg może być zarówno niesamowicie podniecającym widokiem, jak i czymś hamującym pobudzenie.

Zasadniczo, właściwości budowy nie mają też wpływu na współżycie, w tym sensie, że dają się korygować - przede wszystkim pozycją i kątem wnikania członka. Pochwica, która często uniemożliwia współżycie, nie jest zależna od budowy - pochwa z bardzo z szerokim wejściem potrafi się zacisnąć tak, że nie dopuści do penetracji.

Czy tobie to przeszkadza?

Trudności we współżyciu mogą powodować pewne zaburzenia (występują rzadko!), np. tzw. fartuszek hotentocki, czyli wiotkie i bardzo delikatne wargi sromowe mniejsze, przerośnięte do tego stopnia, że blokują wejście do pochwy. To jest kłopotliwe, abstrahując od względów estetycznych, utrudnia kobiecie życie. Obecnie - mówiąc twoim językiem - daje się naprawić.

Natomiast twój problem polega na tym, że wbrew deklaracjom najwyraźniej budowy partnerki nie jesteś w stanie zaakceptować, choć nie ma w niej nic nadzwyczajnego, jest po prostu inna od tego, do czego przywykłeś. Zdarza się. Człowiek czasem nie jest się w stanie zmusić się do polubienia czegoś.

Pomyśl w takim razie - zamiast o naprawianiu dziewczyny - o drobnych środkach maskujących. Kup jej majteczki z rozcięciem w kroku, to bardzo pobudzająca część bielizny. Uprawiaj seks oralny, całując ją i liżąc przez cienki kawałek jedwabiu. Skórzany trójkąt przysłaniający srom to z kolei już leciutko perwersyjna wersja. I tak dalej. No i wiesz, wargi sromowe zmieniają się z wiekiem.

Czy wiesz, że...

Vagina dentata to problem z akceptacją estetyki waginy otoczonej wargami takimi czy owakimi, za dużymi czy za małymi, to pikuś. Współczujemy gościom obarczonym lękiem przed mityczną pochwą zębatą. Jeśli nie wiesz, o co chodzi, odsyłamy do filmu Mitchella Lichtensteina pt. "Zęby". Brrr...

[18+] Obsesja na punkcie wyglądu waginy - dlaczego kobiety są z niego niezadowolone?