- Pozycji jest mnóstwo, polecam samemu wymyślać. W waszej sytuacji chodzi o to, żeby dzięki zmianie położenia ciała maksymalnie skrócić "linię" pochwy. Uruchom wyobraźnię. Pomyśl sobie, że wagina to elastyczny - bardzo ważne! - tunel, przez który musisz przejechać, żeby dotrzeć do otwartej bramy. Szybko zauważysz, że jest krótszy, gdy partnerka rozwiera nogi maksymalnie szeroko. Wtedy nie tracisz cennych centymetrów, jedziesz od razu w głąb.

Kiedy zrozumiecie tę zasadę, znalezienie najlepszej - to znaczy najbardziej wam pasującej - pozycji nie powinno być trudne.

Przykładowo: gdy dziewczyna położy ci nogi na ramionach, a rękoma podeprze biodra, klęcząc między jej rozwartymi nogami, masz wejście do pochwy bardzo blisko członka.

Na huzara

Możesz też, zgodnie ze swoimi potrzebami, manipulować jej nogami i biodrami, aby znaleźć najkorzystniejsze ułożenie. Pozycja ta nazywana jest niekiedy "huzarską", bo chętnie stosowali ją oficerowie monarchii austro-węgierskiej, którzy nie mieli czasu na ściąganie spodni. W przypadku współżycia w grubych kalesonach i spodniach dostępna jest tylko część członka i zarzucenie nóg kobiety na pagony ułatwiało przeprowadzenie stosunku.

Inne rozwiązanie: twoja partnerka leży na plecach, z udami przyciśniętymi do swojego tułowia i maksymalnie rozszerzonymi. Wygodna jest też pozycja na jeźdźca - i przodem, i tyłem. W tym wypadku również partnerka powinna rozwierać nogi jak najszerzej. Współpracujcie

We wszystkich tych układach możesz przytrzymywać penis, a kobieta - regulować rytm stosunku. Dobrze przy tym pamiętać (spróbuj jej podpowiedzieć), że mocno pobudzające są nie tylko ruchy w górę i dół, ale też rytmiczne kręcenie biodrami oraz zaciskanie mięśni otaczających pochwę, nawet bez wykonywania żadnych ruchów.

Są pozycje bardziej fantazyjne. Poproś ją, by stanęła w jak największym rozkroku i przewiesiła górną połowę ciała przez niezbyt wysokie oparcie fotela. Taką zabawę warto sprawdzić na różnych meblach, o zróżnicowanych wysokościach i kątach nachylenia oparcia. Wygoda zależy także od wzrostu kochanków.

Technika i fantazja

Oprócz pozycji ważna jest technika wykonywania ruchów frykcyjnych. Wbrew pozorom nie powinny być mocne. Staraj się skupić na wejściu do pochwy i pierwszych - mniej więcej - pięciu centymetrach. Poproś partnerkę, żeby delikatnie zaciskała pochwę, gdy już w niej będziesz. Wykonuj na przemian pchnięcia płytkie i głębsze. To będzie pobudzające doświadczenie dla kobiety, a tobie pozwoli poznać jej anatomię i reakcje.

Od czasu do czasu możesz też sięgnąć po jakieś zabawki, na przykład prezerwatywy z nakładkami tak skonstruowanymi, że przedłużają penis. Bardzo dobrym domowym sposobem jest włożenie czegokolwiek w końcówkę prezerwatywy. Dosłownie. Oczywiście wtedy nie służy ona jako środek zabezpieczający. Popularnością cieszą się w takich przypadkach wszelkiego rodzaju niezbyt miękkie i niezbyt twarde kulki lub piłeczki oraz materiały organiczne. Ich wielkość zależy od upodobań partnerki.

Wszystko to razem nie znaczy, że już nigdy w życiu twój członek nie wysunie się z pochwy w trakcie stosunku. Takiej gwarancji nie ma. To zdarza się od czasu do czasu każdemu mężczyźnie i jego penisowi. Z różnych powodów. Chwilowe osłabienie erekcji, nadmiar śluzu albo, po prostu, za duży rozmach.

Czy wiesz, że:

14 cm - to średnia długość członka w stanie erekcji. Średnia długość zwiotczałego wynosi niecałe 9 cm. Co ciekawe obie wartości niekoniecznie ze sobą korelują.

Mały, ale wariat

Nie ma powodu do wstydu. Ba, mały wariat to powód do dumy! Ludzie zrobią wszystko, by zaistnieć medialnie. Mocno liberalny amerykański komik i prezenter Howard Stern zorganizował nawet konkurs dla śmiałków. Jak mały może być mały? Zapytaj wujka Google'a.

Zobacz także:

5 głównych męskich dylematów dotyczących penisa

Seks w małym mieście odc. 10: rozmiar penisa w Grajewie

źródło: Okazje.info