Nie zmuszaj, nie stosuj emocjonalnego szantażu. To może zadziałać dokładnie odwrotnie, niż byś sobie życzył. Spróbuj natomiast wprowadzić różne środki delikatnie erotyzujące. W zalewie atrakcji ze sklepów z gadżetami trochę się o nich zapomina, ale przecież nie przestały działać! Zapach. Dotyk materiału. Lekkie uciskanie punktów na ciele. Różnicowane temperatury... Są łatwe do zastosowania, dyskretne, pobudzające - i urozmaicające łóżkową rutynę. Później można je wymienić na inne.

Podniecające zapachy znajdziesz łatwo. Skóra, zamsz, guma, lateks - na większość ludzi działają erotyzująco. To dlatego perfumiarze wykorzystują te nuty w swoich kompozycjach, czasem nieco zakamuflowane. Dotyk tych materiałów także stymuluje. I to wcale nie musi być od razu długi, specjalistyczny masaż skórzanym pasem i w lateksowych majtkach. Wystarczy, że zwyczajnym (lecz silnie pachnącym skórą) paskiem do zegarka lub rzemykiem delikatnie pomasujesz jej sutki, wzgórek łonowy, kark i usta - najlepiej w takiej właśnie kolejności. Działanie afrodyzjakalne takiej skóry możesz zintensyfikować, jeśli lekko przesączysz ją swoimi wydzielinami: potem lub odrobiną - ale naprawdę odrobiną! - nasienia. Zapachy uspokajające również sprzyjają seksowi, przede wszystkim wanilia. Piżmo erotyzuje, jednak z nim akurat trzeba ostrożnie, bo wiele osób reaguje na ten składnik bólem głowy.

Oprócz woni działających na większość, praktycznie każde z nas (choć często ludzie sobie tego nawet nie uświadamiają) ma jakiś zapach wprowadzający jego/ją w dobry nastrój, zachęcający do seksu, dający poczucie bezpieczeństwa. Często jest to związane z tzw. prawem pierwszych połączeń - po debiutanckim kontakcie seksualnym fiksujesz się na towarzyszącą mu określoną woń lub ich kombinację. Podniecająco działa również dotyk jedwabiu. W każdej postaci. Pościeli, bielizny, chusteczek - można je wykorzystać jako maseczkę zakrywającą oczy - lub strzępków, którymi robisz delikatny masaż okolic erogennych. Dokładnie taki sam, jaki robi się piórkami - ale piórka to już jest "poważny gadżet", więc twoja partnerka może, przynajmniej na razie, tego nie zaakceptować.

Do innych niż zwykle pieszczot możesz też wykorzystać, po prostu, samego siebie. Zamiast palcami pieść ją kantem dłoni, zrób jej masaż całego ciała wilgotnym członkiem. Albo ogrzej rękę w gorącej wodzie, a potem odkręć niebieski kurek - i ozięb drugą dłoń. Zimne palce włóż w pochwę, ciepłą ręką pieść łechtaczkę, to przyspieszy orgazm. Jeśli chcesz go odwlec, zrób na odwrót. Spróbuj od czasu do czasu być bardziej agresywny lub bardziej subtelny niż zwykle, po prostu inny. To może się wydawać zabawne, lecz działa pobudzająco i na mężczyzn, i na kobiety. Np. lekki ucisk stopą na klatkę piersiową - dość łatwo coś takiego zaaranżować, będąc w łóżku, aby wyglądało na przypadek. Weź pod uwagę, że wszystko będzie dodatkowo pobudzało także ciebie!

I najważniejsze na koniec: porozmawiaj z dziewczyną. Dopytaj, dlaczego aż tak protestuje. Wytłumacz jej, że twoja ochota na ubarwienie (od czasu do czasu) współżycia nie jest związana z tym, że ona stała się mniej atrakcyjna czy mniej pożądana. I że używanie w łóżku wibratora nie obniża twojego szacunku dla niej. Bo to jest najczęstszy powód, dla którego kobiety obawiają się używania zabawek erotycznych lub nieco mniej konwencjonalnych technik seksualnych.

Krok dalej...

Kiedy namówisz dziewczynę na pierwsze zabawy z zapachami i materiałami, być może zapragnie sprawdzić asortyment sex shopu. Jeśli wizyta w sklepie jest dla niej zbyt krępująca, możecie zrobić zakupy online. Podpowiadamy: wśród kobiet największym powodzeniem cieszą się lubrykanty, wibratory i masażery. Panowie usilnie próbują powiększyć penisa.

[18+] Zabawki w sypialni - czy lubimy wibratory?

źródło: Okazje.info