Spełnić jej marzenia, po prostu! W fantazjowaniu nie ma nic złego. I nigdzie nie jest powiedziane, że delikatna osoba musi pragnąć wyłącznie czułych dotyków. Często właśnie jest wręcz na odwrót . Przecież fantazje sięgają w rejony niedostępne w życiu codziennym. Weź też pod uwagę, że zwierzając się ze wstydliwych tajemnic, dziewczyna mogła - mniej czy bardziej świadomie - podpowiedzieć ci, że wasze współżycie wymaga odświeżenia, pewnie stało się zbyt rutynowe i przewidywalne.

Od czasu szału na "Pięćdziesiąt twarzy Greya" kobiety częściej przyznają się do fantazji seksualnych , a te, które ich nie miały - już mają. Z przeprowadzonych niedawno w Kanadzie badań wynika, że krążą wokół skrajności. Szalona miłość, romans na odległość, namiętność bez dotyków... A z drugiej strony: ostry seks i zabawy w uległość. Panie chcą być - przez swoich partnerów! - wiązane, pętane, drapane, polewane gorącym woskiem i biczowane lub oklepywane do bólu najróżniejszymi przyrządami. To dlatego np. w nowojorskim sex shopie dla dam prawie całą ścianę zajmują biczyki, linki, rzemienie, atłasowe wstążki, kajdanki wykończone futrem i różnokształtne packi do dawania klapsów. Oczywiście, można sobie poradzić bez tego.

Zrób jej niespodziankę. Zamiast działać jak zwykle, zwiąż ją. Dla wielu osób już sam fakt spętania jest silnie pobudzający - nie musisz być od razu mistrzem węzłów. Spętana kobieta przestaje odczuwać hamujący ją w innych sytuacjach wstyd . Wiązać trzeba tak, żeby nie mogła się poruszyć, a jednocześnie tak, aby jej było wygodnie - w końcu to zabawa. Rozkaż, żeby się położyła z rozwartymi udami i kolanami, więzy załóż na jej skrzyżowane kostki, a przeguby rąk i łokcie unieruchom z tyłu lub zwiąż z przodu i połóż na brzuchu. Teraz możesz robić wszystko - od delikatnych dotyków, całowania wszędzie, aż po bodźce dużo mocniejsze. Pamiętaj, że pobudzenie wzmocnisz także poprzez ucisk na łydki, stopy, podeszwy stóp, paluchy (nóg) i kciuki. Możesz przygotować osobne więzy i oplątać nimi te miejsca. Wiązać można, praktycznie patrząc, dosłownie wszystkim. Od specjalistycznych linek, aż po części garderoby: krawaty, pończochy, apaszki, majtki. Nie zapętlaj tylko nic dookoła szyi.

Czym jest fetyszyzm?

Klapsy i smaganie wzmagają ukrwienie, a to pomaga uzyskać orgazm, stąd ich wielka popularność. W starożytnej Grecji zalecano biczowanie pokrzywami jako środek leczący oziębłość seksualną - i słusznie. Co ciekawe, nie wszyscy lubią w sytuacjach erotycznych dostawać razy gołą ręką, preferując raczej jakiś przyrząd. Możesz w tym celu wykorzystać np. paletkę do tenisa stołowego. Sprzęty z sex shopów są skonstruowane dokładnie na jej wzór. Wysmagać skórę można biczem, ale to często nadmiar wrażeń dla nowicjusza. Także biczujący powinien wcześniej sprawdzić swe umiejętności. Biczem da się gładzić, ale da się też zadać niechcący więcej bólu, niż się chciało. W roli delikatnego bicza dobrze sprawdzają się np. miękkie rzemyki z supełkami.

Cokolwiek wybierzesz, weź pod uwagę, że fantazja to tylko fantazja, i może się okazać "nie tak fajna" w realu . Jeśli narzeczona zażąda, rozwiąż ją natychmiast. Choć oczywiście, może być i odwrotnie. A wtedy macie naprawdę dużo najróżniejszych gier, sprzętów i doznań do wyboru!

. . .

*Bondage - sztuka krępowania. Najczęściej sznurami - więzów jest cała masa, seksualni marynarze mają pole do popisu. Na orła, żabę, małża, wieprza, embrion, do krzesła. Ze sznurem wokół piersi lub wzdłuż krocza. Klasyczne ręce z tyłu...

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty