Pornhub robi co może, aby być kojarzona nie tylko jako nośnik treści pornograficznych (choć w sumie to stanowi twardy trzon jej działalności), ale także jako firma ogólnie rzecz biorąc „fajna”. Dlatego też co jakiś czas internet obiegają wieści o dość niestandardowych działaniach marketingowych – a to Pornhub zrobi największą na świecie dmuchaną zjeżdżalnię wypełnioną lubrykantem, a to „zatroszczy się” o samotnych na Walentynki, a to uraczy nas ciekawymi statystykami na temat swoich użytkowników.

Pornhub na Black Friday

Tym razem serwis postanowił skorzystać z szumu, jaki generuje Black Friday (więcej na temat tego „święta” przeczytacie TUTAJ) i zaproponował dość szczodrą promocję. Nie każdy bowiem wie, że Pornhub oferuje także treści płatne (serio!). Standardowo aby móc je oglądać trzeba wykupić opcję premium, która funkcjonuje na zasadzie abonamentu – miesięczny dostęp kosztuje 9,99 dolarów, a roczny – 95,88 dolarów. Z okazji Czarnego Piątku do oferty dołączyła opcja bezterminowa – kosztuje 299 dolarów i można z niej skorzystać, rejestrując się i dokonując opłaty w dniach 29 października – 2 grudnia.

 

Pornhub reklamuje swoją ofertę jako coś, co można dołączyć do zakupów elektronicznych i ucieszyć w ten sposób swoich bliskich. Dość urocza kreacja zważywszy na fakt, jakie treści czają się w tym charakterystycznym, czarno-żółtym serwisie. Oferta sama w sobie jest opłacalna, ale czujemy się w obowiązku przypomnieć, że seks z komputerem może mieć dość nieprzyjemne skutki, na przykład w postaci problemów z erekcją.