14 lutego to jeden z najważniejszych dni w roku w kalendarzu właścicieli Pornhuba. Z jakiegoś powodu (chyba każdy się domyśla, jakiego) co roku tego dnia serwis notuje rekordową liczbę odwiedzin. Tradycją stało się już oferowanie użytkownikom dostępu do treści, które na co dzień są płatne (zdarzają się również promocje z okazji innych mniej i bardziej oficjalnych świąt, takich jak chociażby Black Friday), co spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem - w 2019 roku z promocji skorzystało około 3 miliony użytkowników. 

Pornhub - statystyki walentynkowePornhub - statystyki walentynkowe Pornhub

W tym roku serwis rzecz jasna nie rezygnuje ze sprawdzonego rozwiązania, ale jednocześnie oferuje użytkownikom coś nowego w postaci generatora życzeń wideo. Nasze życzenia dla ukochanej osoby (lub obelgi dla wroga) mogą zostać przekazane przez jedną z trzech osób: Asę Akirę, Roda Johnsona lub Ryana Creamera. Szczególnie ciekawy jest trzeci z wymienionych (choć nie z tego samego powodu, co pani Akira) - Creamer to amerykański komik, który wybrał Pornhub jako miejsce do prezentowania światu swojej twórczości, która nie ma nic wspólnego z pornografią. Co czyni go chyba pierwszym na świecie pornhuberem. W 2019 roku Creamer był nawet nominowany do nagrody Pornhuba w kategorii “Najlepsze konto twitterowe”, ale ostatecznie musiał uznać wyższość Riley Reid.

Walentynkowe wideo of PornhubaWalentynkowe wideo of Pornhuba Pornhub

Dodatkowo w dniach 13-14 lutego będzie działał specjalny, okazjonalny sklep, w którym będzie można kupić gadżety z logo serwisu. Z jego oferty będą mogli skorzystać jednak tylko ci, którzy w danym terminie będą przebywać w Nowym Jorku.