Dziesięć procent ankietowanych kobiet powiedziała, że umówiłaby się nawet z paskudnym facetem, jeżeli jeździłby odpowiednim samochodem. Większość przyznała, że byłaby bardziej zainteresowana kimś w dobrym samochodzie.

A co to znaczy dobry samochód?

Okazuje się, że James Bond miał rację wybierając aston martina (najwięcej głosów). Dalej uplasowały się ferrari, lamborghini, BMW, audi, bentley, volkswagen, porsche, jaguar i ford.

Samochody, które mogą cię pogrążyć w oczach kobiet to seat, chevrolet, skoda, fiat. Masz marne szanse również w mitsubishi, nissanie, volvo, citroenie, hondzie, peugeocie, renault i mazdzie.

Marka to jednak nie wszystko. Ważny jest kolor. Najlepszy dla ciebie jest czarny. Może być też srebrny, czerwony, niebieski lub biały. Jeżeli chcesz spędzać samotne wieczory w barze, to wybierz samochód brązowy, szary, fioletowy lub zielony.

Przy okazji sondażu okazało się również, że posiadaczom dobrego samochodu łatwiej znaleźć temat do rozmowy przy pierwszym kontakcie z potencjalnym partnerem. Dla obu płci sam samochód jest dobrym tematem.

Logo24 poleca: Premiery bajery