Wisienki. Po prostu małe piersi. Kobiety skromnie obdarzone przez naturę są świetnymi kompanami, łatwe we współżyciu. Niezastąpione partnerki w codziennym życiu, nie przywiązują większej wagi do stosunków intymnych, ale są bardzo wrażliwe na punkcie wierności partnerów.

Jabłka. Okrągłe piersi w kształcie jabłek często charakteryzują ciężko pracujące gospodynie domowe. Mają opinie oziębłych, niełatwo jest je doprowadzić do orgazmu. Z drugiej strony są gotowe na wszystko, by sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie. "Jabłka" nie lubią zmieniać seksualnych partnerów.

Gruszki. Są milutkie i kochają romanse. Ale nie należy ich brać za słodkie głuptasy, aczkolwiek z reguły nie są zbyt bystre, to jednak wykazują się niezależnością i uporem. Małżeństwo z "Gruszką" gwarantuje ekstatyczny seks i wiele skandali.

Cytryny. Mężczyzna, który w łóżku nie chce się nudzić powinien poszukać "Cytryny". Są pełne wigoru, ale lubią też spokojny tryb życia.

Melony. Jak większość kobiet z dużymi piersiami są zmysłowymi, radosnymi optymistkami, zazwyczaj pomysłowymi w łóżku, czego oczekują też od partnera. Doceniają rozkosze stołu i kochają gotować.

Arbuzy. Lubią jeść i być rozpieszczane. Kochają flirtować, ale nie są specjalnie zainteresowane seksem.

Wystarczy zapamiętać przytoczone wskazówki i nauczyć się odróżniać melony od arbuzów.

Oddzielną kategorią są kobiety ze sztucznymi piersiami, których kształt odbiega od naturalnego. Podobno wraz z tą zmiana następują też zmiany w psychice. "Sztuczne" są dobrymi partnerkami na tygodniowy wyjazd, ale nie warto się z nimi wiązać na dłużej,  niepewne siebie, z kompleksami. Seks z nimi jest formalnością.

Powróżyć można także z sutków. Dobrze ukształtowane, sterczące, świadczą o sile i dominującym charakterze kobiety. W łóżku to ona woli być na górze.

Małe i schowane sutki świadczą o powściągliwym, wyciszonym charakterze kobiet. Zazwyczaj nie traktują seksu jako szczególnej atrakcji, ale są skłonne zaspokajać fantazje swoich mężczyzn.

Zobacz też na Logo24 :