- A to kto? - zapytał Robin swojego druha Batmana, gdy wspinali się po tekturowym murze budynku. Z okna wychylił się gruby typ z tłustymi włosami. - To Ron Jeremy, najciężej pracujący facet w show... w showbiznesie - odrzekł wszechwiedzący bohater. - Sam nie obsłużę wszystkich dziewczyn - legenda filmów dla dorosłych zaprosiła chłopaków do wspólnej zabawy.

Propozycja zostaje odrzucona. Duet znany jako Dynamic Duo pędzi bowiem na ratunek Lisy, dziewczyny cywilnego alter ego Człowieka Nietoperza. Niestety, odurzony w dyskotece pigułą Batman ląduje między udami przebiegłej Molly. Robinowi przychodzi w sukurs Batgirl, lecz nie dotrą do przyjaciela, bo się zapętlą w pożądaniu. Zamaskowani strażnicy mrocznego miasta nie mają problemów ze ściąganiem kostiumów, lecz miłość nie oznacza tym razem wolności. Wszyscy lądują w dziupli Jokera. Kraty nie przeszkodziły tu Lisie w obsłużeniu szalonego kidnapera - Człowieka-Zagadki, to nie przywróciło jej jednak swobody. Pomóc może tylko Kobieta-Kot, która w nagrodę zostanie mięskiem kanapki z Batmana i Robina...

Ze 120 minut fabuły bzykanie zajmuje niewiele ponad godzinę. W akcji oglądamy odkrycia sezonu Tori Black (pięć AVN Awards w tym roku!) i Lexi Belle (nagroda w kategorii Nowa Gwiazdka), jędrną pupę Alexis Texas oraz jedyną brunetkę w tym zestawie Kimberly Kane. Po paru miesiącach od premiery film już uzyskał status kultowego, rozpisują się o nim nie tylko spoceni pornomaniacy, ale i komiksowe geeki czy sentymentalni miłośnicy telewizji sprzed pół wieku. "Logo" postanowiło się wpisać w ten trend.

Wiecej na stronie gamelink

Tekst: Marcin Falusiak

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż) 

Czytaj też na Logo24 :