Cygnett Frost (powyżej) to seria etui na urządzenia Apple (iPod, iPad i iPhone) i popularne smartfony Samsunga, HTC i BlackBerry.

Pokrowce Frost są lekkie i ściśle przylegają do powierzchni urządzenia, zabezpieczając je przed zarysowaniami. Uwzględniono oczywiście wycięcia na aparat, wejścia i przyciski funkcyjne. Półprzezroczyste pokrowce z serii Frost dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych - od żywych różowych, pomarańczowych czy czerwonych po bardziej stonowane - czarne i niebieskie.

Możesz oczywiście wybrać wersję na odpowiednie urządzenie.

Przykładowa cena etui Frost na iPhona: 55 zł

Pokrowiec Cygnett Explorer. Cena: 43 złPokrowiec Cygnett Explorer. Cena: 43 zł fot. CygnettPokrowiec Cygnett Explorer. Cena: 43 złPokrowiec Cygnett Explorer. Cena: 43 zł fot. Cygnett

Pokrowce Explorer mieszczą natomiast urządzenia o maksymalnych wymiarach 85 x 63 x 25mm. Pasują do nich więc aparaty cyfrowe, nawigacje GPS czy odtwarzacze mp3.

Zewnętrzna warstwa pokrowca została wykonana z solidnej powłoki, która nie podlega odkształceniom, dzięki czemu etui dobrze sprawdza się, np. podczas transportu z innymi rzeczami w torbie lub plecaku. Dla komfortu użytkowników Explorer wyposażony jest także w zamek błyskawiczny oraz zawieszki na szyję i nadgarstek, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed upuszczeniem. Pokrowiec posiada również wewnętrzną kieszeń, w której można bezpiecznie schować pieniądze czy dokumenty. Cygnett Explorer jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych - czarnej, białej, srebrnej i czerwonej.

Cena: 43 zł

Zobacz też na Logo24 :

Goshico: torby dla facetów