Hipsteropoly

Monopoly przerabiane już było na niezliczone edycje specjalne, ale Monopoly For Millennials może być najbardziej cyniczną z nich. „Zapomnij o nieruchomościach. I tak cię nie stać” – gaszą milenialsów twórcy gry i proponują system oparty na zbieraniu doświadczeń. Odwiedzasz festiwale i wegeknajpy, najlepiej zanim stan się modne, bo kto je odwiedzi po tobie, musi płacić. Tu trzeba bywać, a nie mieć… Lub ewentualnie grypsować, bo więzienie też oczywiście jest.
Cena: 90 zł

SlighterSlighter fot. materiały promocyjne

Niepalniczka

Nadchodzi pomoc w rzucaniu palenia, i to z najmniej spodziewanej strony – od zapalniczki. Slighter najpierw gromadzi dane na temat twojego nałogu, a następnie przedstawia plan stopniowego wygaszania głodu nikotynowego. Dotykowy ekran informuje o czasie do następnego papierosa i umożliwia m.in. rezygnację z planowego dymka, „cheat”, a także odpalanie cudzego fajka, który nie będzie wliczony do twoich niechlubnych statystyk. Przyznajemy: jest coś romantycznego w gadżetach, których celem jest sprawienie, żebyś ich nie potrzebował.
Cena: 480 zł

Color-Changing PuzzleColor-Changing Puzzle fot. materiały promocyjne

Puzzle trolla

Układanka złożona z tysiąca elementów to nie lada wyzwanie samo w sobie. Kiedy do ułożenia masz nie klasyczny widoczek, ale gradient, który na dodatek zmienia kolor, wyzwanie staje się naprawdę poważne… Taki trolling oferują Color-Changing Puzzle, zmieniające barwę w zależności od kąta patrzenia. Jeśli ekstremalność pomysłów na relaks jest wprost proporcjonalna do tempa naszego życia, to te puzzle sugerują, że szczury zaczęły ścigać się dragsterami.
Cena: 370 zł