Plecak z daszkiem

EZ FunShell BackpackEZ FunShell Backpack materiały prasowe

Ten plecak stworzono głównie z myślą o podróżujących z aparatem fotograficznym, ale specjalna funkcja EZ FunShell Backpack jest dość uniwersalna. To ukryta w nim miniwiata, którą w kilku prostych ruchach możesz rozstawić sobie nad głową. Rozwiązanie ma tę zaletę, że oprócz suchej – lub chronionej od słońca – głowy daje ci też wolne ręce. Plecak z opcją parasola doceni każdy podróżnik, a zwłaszcza taki, który jest fanem Inspektora Gadżeta. To także minus osiem stopni w upale i minus 99% promieniowania UV.

Cena: 250-600 złotych, funshellbackpack.com

PRZECZYTAJ TEŻ: Mobilna ciemnia, fotozłoto i holo-gramy. Przegląd gadżetów

Powersolka

Kolejny z problemów pierwszego świata rozwiązany – specjalna konstrukcja czaszy parasolek marki Blunt, z prętami z włókna szklanego, zapobiega wywracaniu się ich na lewą stronę nawet podczas silnego wiatru. Parasolka ma też specjalny schowek dostosowany do trackera GPS, który pomoże ci ją odnaleźć w przypadku zgubienia (lub gdy ów silny wiatr wyrwie ci ją z ręki), a to już drugi rozwiązany problem pierwszego świata.

Cena: 300-450 złotych, bluntumbrellas.com

PRZECZYTAJ TEŻ: McLaren wśród telefonów. OnePlus Concept One ze znikającymi obiektywami

Pływacki HUD

Form Swim GogglesForm Swim Goggles materiały prasowe


Choć Form Swim Goggles najbardziej wszechstronne korzyści dadzą wyczynowcom, to także amatorscy bywalcy basenów odnajdą w nich motywację do dbania o formę. Inteligentne gogle mierzą takie parametry jak m.in. czas, ilość uderzeń, tempo, odległość czy spalone kalorie, a następnie wyświetlają wybrane z nich w czasie rzeczywistym tuż przed twoimi oczami. Daje to lepszą kontrolę nad poczynaniami w wodzie i ułatwia osiąganie lepszych wyników. Wearables? Swimables!

Cena: 800 złotych, swimblades.com