Właśnie realizuje swoje wielkie marzenie i wydaje płytę 'Dzień dobry, dniu'. Piękna, spełniona i szczęśliwa Ola Nieśpielak.

Znana z takich filmów jak 'Reich', 'Demony wojny', czy 'Przebacz'. W roli Beaty z 'Klubu Szalonych Dziewic' znielubiłam ją. Była zimna, irytująca. A prywatnie pięknie się uśmiecha i jest sympatyczna. Wysoka, o figurze modelki, ma w sobie spokój, który i mnie się udzielił. I pięknych synów, którzy odziedziczyli po niej wielkie, ciemne oczy.

Płyta

Była w moich planach, odkąd ukończyłam Szkołę Muzyczną. Przerywałam pracę nad nią z braku czasu - żyłam w ciągłym biegu: dzieci, film. Dlatego trochę to trwało. Wreszcie się udało i data jej pojawienia się jest magiczna: 20.10.2010...

Rano

Chciałabym  moc dłużej pospać, ale przy dwójce dzieci i moim trybie pracy to niemożliwe. Bardzo lubię poranki na planie filmowym, z kawą w papierowym kubku i scenariuszem. Za to w weekendy celebruję śniadania, bo wtedy mam czas. Ale nie mogłabym mieć przez całe życie weekendu.

Kobiety

Pięknieją dzięki mężczyznom. Ja każdego dnia jestem inna - delikatna i wrażliwa, innym razem twarda jak mężczyzna, zadaniowa. Dzisiaj bardzo lubię kobiece spotkania. Są kwintesencją radości, dojrzałości, relaksu i szaleństwa. Mężczyźni wypełniają w życiu zadania, a kobiety po prostu żyją.  

Ola Nieśpielak o...

talencie : to ulotne pojęcie. każdy jakiś ma, chociaż to nie talent świadczy o osiągnięciach. wierzę w to, że gdy człowiek nosi w sobie talent, on zachowa się jak bomba zegarowa. prędzej czy później wybuchnie.

Tekst: Monika Bielkiewicz-Kirschke

Zdjęcia: Mirosław Pietruszyński (montaż)

Czytaj też na Logo24 :