Woda toaletowa Playboy King of the Game to trwała kompozycja z nutami m.in. kardamonu, jabłek Granny Smith, wanilii i paczuli. Jest idealną propozycją dla świadomych siebie mężczyzn, oczekujących niebanalnego zapachu nie tylko na wieczorne wypady.

Playboy Fragrances przygotował dla panów również dezodorant, żel pod prysznic i płyn po goleniu. Paniom spodoba się z pewnością nowy zapach Playboy Queen of the Game .

Jak widać na powyższym wykresie, woda toaletowa spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Blisko połowa badanych wystawiła jej najwyższą notę, a prawie 1/3 - stwierdziła, że spisuje się bardzo dobrze!

Producent przekonuje, że woda toaletowa Playboy King of the Game to zapach dla nieustraszonych, nieustępliwych graczy!

Woda toaletowa Playboy King of the Game to trzy podstawowe nuty:

Nuty głowy: cytryna, kardamon, czarny pieprz Nuty serca: czarna kawa, jabłka Granny Smith, Jagerbomb Nuty bazy: wanilia, cedr, paczula

Razem stworzyły kompozycję, która zdecydowanie przypadła do gustu naszym czytelnikom - znaczna większość badanych oceniła zapach bardzo entuzjastycznie.

Pisząc o jakości produktu, nie sposób nie wspomnieć o opakowaniu. A to - w tym wypadku -zrobiło spore wrażenie na naszych czytelnikach. W końcu producent dołożył wszelkich starań, by przygoda z zapachem od początku była niezwykła.

Zdaniem naszych czytelników, Playboy King of the Game to przede wszystkim zapach intensywny. W końcu - jak przekonuje producent - ta woda toaletowa przyciąga kobiety niczym magnes. Wielu badanych wyczuwa w niej również świeże i orzeźwiające nuty. Wprost idealne nie tylko na ciepłe, letnie wieczory.

Nie od dziś wiadomo, że wyznacznikiem jakości wody toaletowej jest jej trwałość. W tym aspekcie Playboy King of the Game zdecydowanie ma się czym pochwalić - ponad 80% uczestników testu przyznało, że zapach utrzymuje się naprawdę długo!

Chciałbyś spróbować, ale nie jesteś pewien czy woda toaletowa Playboy Fragrances jest dla ciebie? Z naszego badania wynika jasno, że zapach pasuje przede wszystkim dorosłym, samodzielnym facetom.

Chyba trudno o lepszą rekomendację dla zapachu. Wiadomo przecież, że przyjacielowi nie poleciłbyś kiepskiego produktu. A ponad połowa badanych stwierdziła, że z czystym sumieniem przekonałaby najbliższych kumpli do przetestowania najnowszego zapachu Playboy Fragrances.

To jak - czy teraz ty odważysz się zostać Królem Gry?

Do testu konsumenckiego zakwalifikowało się 100 osób. Ankietę wypełniło 91 uczestników.