Marka F&F istnieje w Polsce od ponad trzech lat i cieszy się sporym powodzeniem. Jeśli ktoś na markę narzekał, to tylko pod względem dostępności poszukiwanych rzeczy, bo F&F nie miało do tej pory swojego salonu, a tylko wydzieloną przestrzeń w wybranych sklepach Tesco.

Na szczęście przyszedł czas na zmiany i marka już 1 marca zaprasza do swojego pierwszego samodzielnego sklepu.

W salonie o powierzchni 750 m2 , położonym na poziomie +1 warszawskiego Centrum Handlowego Blue City , znajdzie się duży wybór ubrań i dodatków z damskich i męskich kolekcji F&F, F&F Black i F&F Blue, bielizna oraz biżuteria. Dostępne będą też kosmetyki do makijażu F&F Made Up, perfekcyjnie dostosowane do bieżących trendów i kolekcji.

Główne linie damskiej kolekcji F&F na sezon Wiosna/Lato 2012 : Sport Luxe, Great Gatsby i Urban Tribal to propozycje na stylizacje z charakterem i pomysłem. W tym sezonie nie zabraknie więc wyraźnie sportowych krojów w wydaniu glamour, plisów i lekkich tkanin inspirowanych stylem retro czy przyciągających oko etnicznych printów w ciepłych kolorach lata.

Dla Panów marka F&F przygotowała eleganckie garnitury w modnych krojach i kolorach, propozycje na mniej oficjalne okazje utrzymane w stylu studenta brytyjskiego college'u oraz duży wybór ubrań czysto casualowych, idealnych dla wakacyjnych globtroterów. Wszystko jak zawsze w F&F: modne, w przystępnych cenach i dobrej jakości.

F&F Store

Poziom +1, Centrum Handlowe Blue City, Al. Jerozolimskie 179, Warszawa

Godziny otwarcia : 10-22 (pon-sob) i 10-20 (niedz)