Waga ma znaczenie!

Największą zaletą nowych komputerów jest ich waga. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów wynosi ona odpowiednio do 0,87 kg w przypadku mniejszego VAIO? Pro 11 oraz do 1,06 kg przy VAIO? Pro 13. Sprawia to, że nowe Ultrabooki? VAIO? są najlżejszymi tego typu urządzeniami na świecie z funkcjami dotykowymi! Dzięki nim od teraz możesz zabrać ze sobą wszystkie ulubione filmy i zdjęcia dosłownie wszędzie!

Zapomnij o zasilaczu

Nowe komputery charakteryzują się bardzo wydajnymi akumulatorami. W modelu VAIO? Pro 13 bateria wytrzymuje do 8 godzin pracy, a w modelu VAIO? Pro 11 - nawet 11 godzin. Jeśli to dla Ciebie za mało, Sony oferuje dodatkowo sprzedawany oddzielnie płaski akumulator zwiększający wydajność aż do 18 godzin w przypadku modelu 13-calowego i do niesamowitego poziomu 25 godzin w modelu 11-calowym. Z nowego Ultrabooka? możemy więc korzystać bez ładowania nie tylko podczas wizyty w kawiarni, ale również w czasie lotu samolotem na drugą półkulę. Wyczerpującą podróż będziemy mogli umilić ulubionymi filmami, a wszystko to bez potrzeby szukania zasilacza!

Jedyny taki obraz

Doskonały, ostry jak brzytwa obraz zapewnia unikalna, stosowana tylko przez Sony technologia TRILUMINOS? Display do urządzeń mobilnych, oparta na funkcjonalności znanej z najnowszych telewizorów BRAVIA?. Dzięki niej nie umkną żadne szczegóły podczas oglądania zdjęć, filmów lub ulubionych seriali. Z kolei technologia X-Reality? do urządzeń mobilnych analizuje zawartość obrazu i poprawia ostrość filmów przez generację brakujących pikseli.

Wygoda użytkowania

Od teraz nie musisz się już bać literówek. Precyzyjna, idealnie dopasowana do kształtu dłoni, lekko przechylona klawiatura zapewnia niewiarygodną wygodę przy pisaniu. Dodatkową zaletą jest możliwość błyskawicznego łączenia modeli VAIO? Pro z urządzeniami wyposażonymi w technologię NFC. Aby uzyskać połączenie na przykład ze słuchawkami Sony, wystarczy przyłożyć do siebie urządzenia.

W razie problemów z łącznością bezprzewodową w hotelu lub poza biurem można skorzystać z podłączanego do zasilacza sieciowego routera Wi-Fi. To niewielkie urządzenie przekształci łącze Ethernet w prywatny, mobilny hotspot. Do stworzonej w ten sposób sieci Wi-Fi można równocześnie podłączyć pięć smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.

Produkty są dostępne od dzisiaj w salonach Sony w dwóch wariantach: z ekranem o wielkości 11,6" lub 13,3".

Więcej informacji na stronie http://www.sony.pl/hub/laptopy-vaio .

*Porównanie VAIO ? Pro 11 z innymi dotykowymi Ultrabookami? o przekątnej ekranu 29,4 cm (11,6"). Porównanie VAIO ? Pro 13 z innymi dotykowymi Ultrabookami? o przekątnej ekranu 33,7 cm (13,3"). Dane z 5 czerwca 2013 roku.