Artykuł sponsorowany

Co wtedy? Bomba kaloryczna i niestabilny zastrzyk energii z gazowanego energizera, który ma dodać Ci sił?

Jeżeli takie sytuacje nie są ci obce, warto, żebyś poznał 5power, który właśnie pojawia się na rynku. Dlaczego 5? Bo daje Ci 5 godzin energii, z którą możesz zrobić, co tylko chcesz.

Energia w płynie?

Napoje energetyczne pojawiły się w naszej szybkiej, dynamicznej codzienności już jakiś czas temu. Znamy je wszyscy. Mała puszka pełna kalorycznego, gazowanego napoju o niesprecyzowanym, owocowym smaku, który da nam lekkiego kopa energetycznego, mogącego potrwać kilkadziesiąt minut. Jeżeli się pospieszymy, uda nam się wykorzystać dostarczoną dawkę energii, zanim zapłacimy za nią wysoką cenę. Zawarty w napojach cukier da o sobie znać i poczujemy nagły i wyjątkowo uciążliwy zjazd energii. Coś za coś, prawda? Wszystko ma swoją cenę? Otóż, okazuje się, nie do końca.

Ewolucja ku rewolucji

Zdobywający właśnie polski rynek, nowy shot energetyzujący o tajemniczej nazwie 5power może zmienić ten schemat. Zmienić radykalnie.

Oparty na składnikach opracowanych przez naukowców z Kyowa Hakko w Japonii i niemieckiego Doehler , pozwala nam na świeże spojrzenie na napoje uzupełniające naszą energię. Innowacyjna formuła, która zdobyła już popularność w Zachodniej Europie i Stanach Zjednoczonych, pojawia się w końcu w Polsce.

Przejrzysty skład

Dostępny wkrótce na polskim rynku 5power ma przejrzysty, opracowany przez naukowców skład, nie przekraczający, w żadnym ze składników, norm GDA. Wysoką jakość mieszanki potwierdzają badania przeprowadzone przez Katedrę Żywności Funkcjonalnej i Towaroznawstwa, Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW w Warszawie . Poza tym, dzięki specjalnej formule mieszanka nie tylko ma dłuższe, intensywniejsze działanie (nawet do 5 godzin), a całkowity brak cukru sprawia, że najbardziej irytujący efekt działania "starych" energizerów nie ma miejsca: używając 5power nie odczujemy nagłego spadku energii , po zakończeniu jego działania.

Skąd będziemy brać energię?

5power zawiera składniki przeznaczone wyłącznie podniesieniu naszej efektywności. W mieszance znajdziemy:

Citicolinę, która pozwala na szybkie i długotrwałe (około 5 godzin ) pobudzenie zdolności poznawczych, wspierając komunikację neuronową.

N-acetyl-L Tyrozynę, czyli składnik stymulujący syntezę noradrenaliny i dopaminy - neuroprzekaźników w układzie nerwowym. Wpływa na poprawę pamięci i skrócenie czasu reakcji , łagodzenie objawów depresji oraz poprawę nastroju. To właśnie brak tego aminokwasu objawia się zmęczeniem i wyczerpaniem.

Glukoronolakton, czyli węglowodan wspomagający detoksykację organizmu, wspierający proces usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.

Niacynę, czyli witaminę PP, która wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i łagodzi objawy niepokoju.

Kofeinę, znany wszystkim naturalny alkaloid, pobudzający ośrodkowy układ nerwowy, który pozwala na lepsze skupienie uwagi, zdolność logicznego myślenia, wydłuża czas koncentracji , zwiększając wydolność organizmu.

Taurynę, czyli substancję poprawiającą funkcje poznawcze, funkcje narządu wzroku, mięśni szkieletowych oraz działającą wzmacniająco na serce i układ krążenia.

Wszelkie istotne szczegóły składu i działania 5power możemy poznać dokładniej na www.5power.pl

Jak dostarczać sobie energii?

5power to pierwsza, innowacyjna mieszanka energetyzująca, która dostarczy nam potrzebnej energii, nie powodując uciążliwego spadku formy. Dodatkowo jej skład sprawia, że smakuje tak samo (w tym przypadku to smak "orzeźwiającej limonki") niezależnie od temperatury. Unikalna receptura preparatu, który nie zawiera CO2 , nie wymaga chłodzenia , dzięki czemu możemy nosić przy sobie potrzebny zastrzyk energii nie obawiając się o jego smak.

5power jest dostępny w niewielkich, poręcznych butelkach z zakrętką, dzięki czemu pozwala nam dostarczyć swojemu organizmowi dokładnie tyle energii, ile potrzebujemy.

W końcu lepiej?

Zaprojektowany naukowo i podlegający stałej kontroli 5power może być milowym krokiem w rozwoju substancji energetyzujących, które mogą w końcu stać się zaufanym, pewnym zastrzykiem energii, a nie ostatecznością, po którą sięgamy, gdy musimy. Przejrzysta, dopracowana receptura pozwala nam doskonale wiedzieć, co pijemy i w jaki sposób wspomaga to nasz organizm, a dzięki temu możemy dawkować sobie brakującą energię dokładnie tak, jak potrzebujemy. Warto dowiedzieć się więcej na www.5power.pl